31 серпня

Кармаліта С.О.

Середа, 16 травня 2012 00:00

Бенефіс випускників БДМУ

16 травня в палаці “Академічний” відбувся традиційний бенефіс випускників Буковинського державного медичного університету. Випускники 2012 в повній мірі розкрили свої таланти і подарували викладачам, своїм однокурсникам та гостям свята чудові номери.

28 лютого 2012 року на базі Чернівецького обласного клінічного диспансеру відбулася науково-практична конференція в межах роботи Буковинського осередку Асоціації кардіологів України за участі завідувача відділу інфаркту міокарда та відновлювального лікування ННЦ “Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска” д.мед.н., професора В.О. Шумакова та завідувача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ д. мед. н., професора В.К.Тащука.

1 березня 2012 року медична спільнота Чернівців, в тому числі викладачі БДМУ, взяла активну участь у загальноукраїнській кардіологічній телеконференції, до якої залучено професора Алекса Рока-Кусача з Барселонського університету (Іспанія) з доповіддю на тему “Сучасні аспекти лікування гіпертонічної хвороби за її комбінованої терапії”. В своєму виступі професор А. Рока-Кусач поділився власним досвідом та досвідом Європейських лікарів щодо представленої проблеми.

2 березня відбулося перше засідання конференції Чернівецької обласної громадської організації “Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету”.

6 березня, у світі відзначають День боротьби із глаукомою

Вчені довели: серед усіх офтальмологічних захворювань глаукома є найпідступнішою. Як правило, людина непомітно та поступово втрачає зір аж до повної сліпоти. В 2011 році в світі було зареєстровано майже 70 мільйонів людей, хворих на цю недугу. Більше 5 мільйонів людей на нашій планеті є сліпими через глаукому.

Понеділок, 05 березня 2012 00:00

Dear students from Ghana!

On behalf of the whole University teaching staff let me congratulate you on the occasion of the 55th anniversary of the Republic of Ghana!

Although Ghanian students constitute only about 10% of all the University foreign community, they proved to be one of the most diligent, smart, creative and hard-working. We wish you to be healthy, strong, and happy, master your profession and improve practical skills and enrich theoretical knowledge in all the subjects.

Понеділок, 05 березня 2012 00:00

Свято медичного факультету №2

5 березня 2012 року в палаці “Академічний” відбулося свято з нагоди Дня медичного факультету №2.

Щиросердно вітаю Вас із Днем факультету. Сьогодні медичний факультет №2 – один із найбільших в університеті, тут навчається 890 студентів. Студенти та викладачі факультету беруть активну участь у житті університету, стають переможцями міжнародних та всеукраїнських форумів, конкурсів, змагань.

Субота, 10 березня 2012 00:00

Успішні медики – успішні жінки

На ювілейному, десятому, міському конкурсі “Успішна пані Чернівців-2012” проректор з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ Ніна Зорій була нагороджена регіональною премією Буковини “Жінка ІІІ тисячоліття”. А загалом за всю історію конкурсу “Успішна пані” у ньому взяло участь семеро викладачів Буковинського державного медичного університету.

Вірші Великого Кобзаря не мають кордонів. Це підтвердила єдина в Буковинському медуніверситеті студентка із Греції, яка читала поезію видатного поета майже на рівні з українськими студентами.

Марія Мітцані – майбутній лікар, була єдиною іноземкою, яка взяла участь у фінальному турі ювілейного, 20-го, конкурсу на краще читання української поезії, присвяченому 198-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.  Днями цей захід відбувся на філологічному факультеті ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Студенти чернівецьких вузів змагалися за право називатися найкращим читцем Шевченкових віршів. І хоча студентка з Греції перемоги не здобула, однак професійне журі оцінило її наполегливість та старанність, і нагородило Марію дипломом, “Кобзарем” Тараса Шевченка та пам’ятним виданням про Резиденцію митрополитів Далмації та Буковини.

Сторінка 1 з 25