23 вересня

Гаврилюк В.О.

08 жовтня
Шостак М.А.

21 вересня 2011 року на базі Буковинського державного медичного університету відбудеться Ювілейна науково-практична конференція присвячена 200-річчю Чернівецького медичного коледжу БДМУ “Розвиток медичної освіти на Буковині”.

Конференція відбудеться у великій конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ за адресою пл. Театральна, 2.

Початок о 10. 00 годині
Оргкомітет

8 вересня 2011 року розпочала роботу науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання пульмонології: обмін досвідом та перспективи розвитку”, організована Буковинським державним медичним університетом, Головним Управлінням охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецькою обласною організацією “Асоціація терапевтів ім. В.Х. Василенка”, Польським пульмонологічним товариством, Польсько-Українською робочою групою, Національним науково-дослідним інститутом туберкульозу та пульмонології Польщі, Європейським респіраторним товариством. Конференція буде тривати два дні.

Наукова програма конференції присвячена проблемам діагностики, лікування та профілактики хвороб органів дихання, поєднаної патології, а також теоретичним та експериментальним розробкам у клініці внутрішніх хвороб.

2 вересня 2011 року Буковинський державний  медичний  університет відвідав професор Карл Фрідріх Клотц, анестезіолог, виконавчий директор анестезіологічної клініки Медичного університету м. Любек з метою продовження співпраці з нашим навчальним закладом.

Гостей привітав ректор Буковинського державного медичного університету Т. М. Бойчук. Тарас Миколайович висловив подяку пану Карлу за те, що студенти нашого вишу мають змогу проходити практику у Медичному університеті м. Любек. Також ректор зазначив, що така співпраця має велике значення для підвищення професійної майстерності випускників БДМУ. Найближчим часом планується проведення відео-конференції у режимі онлайн.

Четвер, 01 вересня 2011 19:18

Дорогі першокурсники!

Сьогоднішній день для вас урочистий, святковий, а події  його незабутні: ви пройшли ритуал посвяти в студенти БДМУ, який, упевнений, стане гарним стартом у самостійне майбутнє. З нього починається нелегкий шлях пізнання світу й самореалізації, він є першим кроком у доросле життя.

Переконаний: ви обрали найкращу професію і саме ви понесете в суспільство нові знання і сучасні ідеї, які посприяють загальнонаціональному прогресивному розвиткові медицини.

Четвер, 01 вересня 2011 19:05

Творці майбутнього медицини!

31 серпня 2011 року в палаці „Академічний” відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників усіх факультетів (медичних № 1, № 2, № 4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців, стоматологічного та фармацевтичного) у студенти Буковинського державного медичного університету і початку нового навчального року. Особливого змісту цій приємній події у житті винуватців дійства та їх настрою надало те, що вона припала на рік 20-річчя незалежності України.

Від імені Колегії Міністерства охорони здоров’я України та особисто від себе щиро вітаю Вас з прекрасним та хвилюючим святом - Днем знань та початком нового навчального року.

Наші окремі вітання понад 40 тисячам студентів першокурсників, яких радо приймає до своїх лав вища медична школа України із віковими традиціями, великими педагогічними, науковими здобутками та перспективами. Це свідчить про те, що наша молодь вірить в медицину і сповідує гуманістичні ідеали лікарського мистецтва.

Сердечно вітаю вас з Днем знань, початком нового 2011-2012 навчального року! Нині це свято по-особливому урочисте: ми підбиваємо підсумки, аналізуємо зроблене за 20 років існування незалежної України.

Приємно відзначити, що в державі активно проводиться процес оновлення освіти, її інтеграції у європейський і світовий простори. Та подальша доля нашої Вітчизни, її добробут залежить від наших спільних зусиль. Саме ми, педагоги, забезпечуємо духовний, інтелектуальний і фізичний розвиток підростаючого покоління, впливаємо на формування його свідомості та принципів, виховуємо в нього почуття гідності та патріотизму. А це нелегка й самовіддана праця. Нехай сторицею окупляться ваші труди!

Вівторок, 30 серпня 2011 00:00

Засідання Вченої ради БДМУ

30 серпня 2011 року відбулося планове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету та конференція трудового колективу.

Засідання вченої ради відкрив Т.М.Бойчук, ректор БДМУ. Він привітав присутніх з 20 річницею незалежності України і початком нового навчального року. До слів привітання приєднався почесний гість засідання – І.Д.Шкробанець, начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації.

28 серпня 2011 року відбулася урочиста лінійка, присвячена закриттю табірної зміни літа 2011 року у спортивно-оздоровчому таборі “Здоров’я” Буковинського державного медичного університету, який знаходиться у с.Репужинці на мальовничому березі р.Дністер.

Привітали діток із закриттям табірної зміни: проректор з виховної роботи БДМУ Ніна Іванівна Зорій, голова управління у справах сім’ї, молоді і спорту Сокирянської райдержадміністрації Валентина Савівна Маковійчук, директор спортивно-оздоровчого табору “Здоров’я” Юрій Васильович Товкач та вихователі.

П'ятниця, 24 серпня 2012 00:00

Шановні колеги! Дорогі студенти!

Двадцять років тому, 24 серпня, сталася епохальна для нас, українців, подія: на політичній карті світу постала незалежна  Українська держава і споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй землі – здійснилася. Ця дата започаткувала новітню сторінку історії нашого народу. На цей день чекали мільйони українців не лише в нашій державі, а й далеко за її межами – в Канаді, Росії, Австралії, Польщі, США, Аргентині...

Сторінка 1 з 26