24 лютого

Савіцький В.В.

Прес-служба

Під час форуму

Упродовж 2-4 лютого в Києві проходив VIII Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком.

Під час заходу

Впродовж 21-22 лютого 2017 року у м. Києві за підтримки ВООЗ відбулася міжнародна конференція «Елімінація кору і краснухи в Україні: виклики та шляхи вирішення».

Викладач БДМУ провела психологічний тренінг для діток зі Сходу України

17 лютого в Чернівецькому дитячому реабілітаційному центрі викладач кафедри психології та філософії, психолог медико-психологічного центру БДМУ Любов Любіна разом із дитячим психологом Олесею Погоріловською провели психологічний тренінг для дітей, які приїхали на Буковину із селища Кримське Луганської області.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

21 лютого в лекційній залі теоретичного корпусу Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч, присвячена Дням пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Студенти БДМУ долучилися до міжнародного творчого проекту

Наприкінці 2016 року в Чернівецькій області за ініціативи засновниці щорічної виставки «Вишиваний дивотвір» Одарки Кучерявої стартував міжнародний творчий проект з відтворення орнаментів з книги «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині», яку підготував та видав австрійський інженер Єріх Кольбенгайєр у далекому 1912 році.

Понеділок, 27 лютого 2017 15:00

О Лесю! Українко без догани!

Під час заходу

25 лютого народилася Леся Українка – одна з найславетніших українських поетес, послідовний та енергійний борець за консолідацію українського народу.

Понеділок, 27 лютого 2017 13:19

Збережемо наш скарб – рідну мову

Під час заходу

В науковій бібліотеці БДМУ до Міжнародного дня Рідної мови, була проведена інформаційна година «Збережемо наш скарб – рідну мову».

Під час заходу

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

Понеділок, 27 лютого 2017 12:24

Шановні абітурієнти та їхні батьки!

День відкритих дверей в БДМУ

Запрошуємо Вас до Вищого державного навчального закладу "Буковинський державний медичний університет" на День відкритих дверей, який відбудеться 4 березня 2017 року в палаці «Академічний» (вул. Шіллера,11).

Початок о 12 годині.

Інформаційний Центр Абітурієнта БДМУ

Профілактичні заходи лікування гемангіом у дітей

Гемангіоми – доброякісні пухлини судинної тканини, які становлять до 80% пухлин дитячого віку. Вони трапляються у 1,1 – 2,6% всіх новонароджених, а до кінця першого року життя цей показник збільшується до 10,1%.

Сторінка 1 з 403