Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Прес-служба

Під час акції

1 грудня викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію до Дня боротьби зі СНІДом.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України.

На базі БДМУ проведено інфодень РП ЄС «Горизонт 2020»

28 листопада на базі БДМУ проведено інформаційний день «Соціальні виклики Рамкової Програми Євросоюзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» - Актуальні тематики для конкурсів за напрямами SC1 та SC2, особливості участі українських організацій у Рамковій Програмі Євросоюзу «Горизонт 2020».

Стигма, дискримінація та толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ

Світ, у якому понад 40 мільйонів людей живуть із ВІЛ/СНІДом (ЛЖВ), не може відгородитись від них. Але й нині упередженість стосовно ВІЛ-інфікованих і стигма є дуже актуальними.

Під час акції

Представники БДМУ – асистент кафедри мікробіології та вірусології Попович Валентина разом зі студентами медичного факультету №2 (29 групи) та №3 (53 групи, іноземні студенти), провели акцію, щодо Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Не дай СНІДУ шанс».

Під час заходу

Студенти коледжу БДМУ І курсу (спеціальність «Фармація») разом з куратором Купчанко Катериною провели благодійну акцію для учнів Чернівецької школи-інтернату №4.

Під час заходу

Співробітники кафедри медичної біології та генетики впродовж багатьох років опікуються вихованцями спеціалізованого дитячого навчального закладу №31 м.Чернівці, організувавши догляд за цією когортою діток.

П'ятниця, 02 грудня 2016 13:23

1 грудня – День невролога

Перші відомості про захворювання нервової системи зустрічаються в письмових джерелах глибокої давнини.

П'ятниця, 02 грудня 2016 08:38

День боротьби з ВІЛ-інфекцією

1 грудня щорічно відзначають Всесвітній День боротьби із ВІЛ-інфекцією

Під час заходу