21 січня

Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Прес-служба

БДМУ увійшов до ТОП-3 медичних університетів України за міжнародним рейтингом лабораторії Cybermetrics

Лабораторія Cybermetrics, яка щорічно формує рейтинг Webometrics, оприлюднила рейтинг університетів за кількістю цитувань в Google Scholar (TOP Universities by Google Scholar citations 2016).

Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”

25 січня о 12-00 в приміщенні сесійної зали Чернівецької міської ради відбудеться Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”: «Горизонт 2020: можливості співпраці академічних установ із малим та середнім бізнесом»

Викладачі БДМУ побували на зустрічі волонтерів Фонду «Серце до серця» у Польщі

Упродовж 9-15 січня представники Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» стали учасниками зустрічі волонтерів Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що проходила в м. Крініца-Здруй (Польща).

Понеділок, 23 січня 2017 15:04

Чому добре вживати мандарини

Мандарин – багаторічна рослина родини Рутових. Поширена цитрусова культура, що також використовується як лікарська, ефіроолійна та декоративна.

В БДМУ відбулося засідання Вченої ради

19 січня відбулося позачергове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. На початку засідання професор Тарас Бойчук, ректор університету, вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидата та доктора наук, а також привітав присутніх зі святом Водохреща.

Представники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України

20 січня в Чернівцях відзначили День Соборності України. На Центральній площі відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзарю, а трохи згодом – урочистості в Чернівецькій обласній філармонії.

Під час засідання

19 січня відбулося позачергове засідання Студентської ради, на яке були запрошені проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, головний бухгалтер університету Алла Остафійчук.

День Соборності України: історичний аспект

В морозний день 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві відбулася подія, яка залишила глибинний слід в історичній пам’яті українського народу: було проголошено про об’єднання двох суверенних держав – Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Факт Злуки був закріплений Четвертим Універсалом.

Під час заходу

Для працівників кафедри гігієни та екології вже стало доброю традицією відвідувати вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 (навчаються діти з патологією слухового апарату та нервової системи).

Під час заходу

19 січня українці святкують Водохреща – день, коли Ісус Христос охрестився й освятив воду.

Сторінка 1 з 395