21 січня

Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Прес-служба

Купання в ополонці на Водохреща: поради лікаря

Незабаром нас очікує завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє. У цей день прихожани святять воду, яка зберігає свої цілющі властивості протягом року, а також пірнають в ополонку.

Щодо оцінювання рівня компетентності студентів та лікарів-інтернів

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що у 2017 році буде проведено оцінку стану медичної освіти в Україні у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими, за результатами зовнішнього оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів в Україні

Вівторок, 17 січня 2017 16:15

Шановні колеги!

2-3 березня 2017 року  на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

Студентська рада БДМУ запрошує Вас взяти участь у міжнародному форумі.

Для участі потрібно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Конференції.

Понеділок, 16 січня 2017 16:05

Засоби підвищення імунітету

Імунітет – це система різних механізмів, що забезпечує виживання людини в змінних умовах навколишнього середовища. Серед найбільш потужних агресивних факторів навколишнього середовища виділяються постійна агресія (вірус, мікроорганізм, найпростіші, гельмінти тощо), хронічна інтоксикація, електромагнітне випромінювання, емоційне напруження, значне фізичне навантаження.

5 головних медичних відкриттів 2016 року

За 12 місяців минулого 2016 року вченим по всьому світу вдалося зробити безліч відкриттів і провести сотні вдалих дослідів. Однак,  найголовнішими досягненнями медиків у минулому році були наступні.

Імунізація та принципи її проведення в імунокомпроментованих осіб

Імунопрофілактика – це метод індивідуального чи масового захисту населення від інфекційних хвороб шляхом створення або підсилення імунітету.

Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців Будинку дитини

Новий рік та Різдво – одні з наулюбленіших дитячих свят. На жаль, є дітки, які обділені батьківською любов’ю та увагою і які не отримають очікуваного подаруночка у сімейному колі.

Викладачі та студенти БДМУ привітали зі святами вихованців Спеціалізованого будинку дитини

Викладачі кафедри фтизіатрії та пульмонології з кураторськими групами № 8, 12, 13 медичного факультету №1 привітали діток Обласного спеціалізованого будинку дитини з наступаючим Новим роком та Різдвяними святами.

Студенти-стоматологи БДМУ привітали зі святами вихованців Хотинського інтернату

Напередодні новорічно-різдвяних свят представники Чернівецького осередку Асоціації студентів-стоматологів спільно зi стоматологічним факультетом БДМУ провели благодійну акцію для вихованців Хотинського інтернату №1.

Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців спеціалізованого дитячого садочка

Студенти-іноземні громадяни БДМУ відвідали спеціалізований садочок для дітей-інвалідів з благодійною акцією та привітали діток з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим.