Кожокару В.І.

Прес-служба

Четвер, 01 грудня 2016 17:34

10 версій походження ВІЛ

СНІД оголосив війну людству ще в 1981 році.

Під час заходу

25 листопада в БДМУ пройшла науково-практична конференція «Проблеми діагностики та лікування захворювань органів дихання та їх коморбідності – реалії сьогодення».

Під час заходу

Упродовж 22-29 листопада у Чернівцях проходили заходи у рамках концертного проекту композитора зі світовим ім’ям Гамми Скупинського (США).

Під час заходу

Студенти медичного факультету №4 2 групи разом із куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Анцуповою Вітою з нагоди 65-річчя зі дня народження буковинського співака, українського патріота Назарія Яремчука відвідали творчу вечірку «Поклич пісні до мого серця!» що відбулася в обласній книгозбірні.

Під час заходу

24 листопада у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» вже восьмий раз відбувся обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців.

Студенти БДМУ посіли ІІІ місце на Міжнародному мистецькому фестивалі

Впродовж 26-28 листопада в місті Львів відбувся V Міжнародний фестиваль - конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти».

Студентка БДМУ – в трійці лідерів Всеукраїнської олімпіади «Голос країни»

Впродовж 24-27 листопада в м.Київ проходила Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».

Під час зустрічі

В рамках підготовки до Дня відкритих дверей викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу серед учнів Чернівецьких шкіл.

Вівторок, 29 листопада 2016 15:54

Здоровий спосіб життя та довголіття

Під час заходу

Нещодавно в КМУ «Міська поліклініка № 1» співробітники кафедри сімейної медицини та кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я була проведена науково-практична конференція на тему «Здоровий спосіб життя та довголіття», на якій були присутні дільничні терапевти та лікарі інших спеціальностей.

Вівторок, 29 листопада 2016 15:45

Не згасни, свічко пам’яті...

Під час заходу

Кожен народ (якщо це справжній народ, а не населення) має власну історію.