Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Прес-служба

Вівторок, 29 листопада 2016 15:40

Революція гідності. Три роки по тому

Під час заходу

25 листопада на кафедрі психології та філософії Вищого державного навчального закладу «Буковинський державний медичний університет» відбулася ІІ науково-практична конференція «Революція гідності. Три роки по тому».

Збірна команда БДМУ

Упродовж 18-21 листопада у спорткомплексі БДМУ традиційно проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд з нагоди Міжнародного Дня Студента. Цей турнір щороку збирає все більше учасників. Цього року у турнірі брали участь команди ВНЗ та коледжів області.

Під час змагань

Впродовж 23-24 листопада у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

Студенти БДМУ вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Артисти народного аматорського студентського театру БДМУ презентували театралізовану постановку під час заходу-реквієм з нагоди 70-річниці Голодоморів в Україні.

П'ятниця, 25 листопада 2016 15:22

Сміх – основа здорового буття

Сміх - основа здорового буття

Сміх є реакцією організму, яка обумовлює виникнення позитивних емоцій.

П'ятниця, 25 листопада 2016 13:05

Насильство можна попередити

Насильство над дітьми – проблема, яка завжди існувала і скоріш за все, ще дуже довго буде існувати у сучасному суспільстві.

П'ятниця, 25 листопада 2016 12:48

Як прожити день без покупок

Шопоголік – це людина, яка постійно думає про купівлю якихось речей, часто абсолютно їй не потрібних. Їй подобається процес їх вибору і придбання.

П'ятниця, 25 листопада 2016 12:33

Що обираєш: красу чи куріння?

«Палити шкідливо» – в наш час ця фраза стала крилатою. Практично жоден з числа курців навіть не усвідомлює, її серйозність.

Четвер, 24 листопада 2016 16:07

Невиплакані очі України

Під час заходу

До Дня пам’яті жертв голодомору 1932 - 1933 років у бібліотеці - філії № 4 ЦБС м.Чернівців для студентів 3-го курсу 2 групи коледжу БДМУ (куратор Ежнед Марія) проведено годину історичної правди «Дзвони скорботи в серцях поколінь…»,

Студенти коледжу БДМУ провели «Абетку здоров’я» з вихованцями школи-інтернату

23 листопада студенти коледжу БДМУ провели просвітницько-благодійну акцію з дітками – учнями Чернівецької школи-інтернату №4.