21 січня

Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Прес-служба

Історичні аспекти застосування інфузійних розчинів

За оцінкою Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі щорічно виконується 8 – 12 млрд ін’єкцій, з них близько 1 млрд – дітям під час вакцинації. В середньому одній людині виконують 1,5 ін’єкції на рік.

Благодійна акція «Подаруй Захиснику частинку новорічно-різдвяного настрою»

Студенти фармацевтичного факультету та коледжу БДМУ під керівництвом асистента кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інни Сахацької відгукнулися на прохання волонтерів та долучилися до благодійної акції «Подаруй Захиснику частинку новорічно-різдвяного настрою».

Студенти БДМУ презентували подарунки вихованцям Чернівецького притулку для неповнолітніх

День подарунків – свято, яке відзначають в Англії, Австралії, Канаді, Новій Зеландії на другий день католицького Різдва, 26 грудня.

Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців Чернівецького реабілітаційного центру

Напередодні новорічно-різдвяних свят студенти Буковинського державного медичного університету провели благодійну акцію для вихованців Чернівецького навчально-реабілітаційного центру.

Середа, 28 грудня 2016 15:56

Міжнародний день подарунка

Створено безліч свят і традицій, на які прийнято дарувати подарунки. Ми приносимо подарунок на день народження, до особливих дат пов'язаних з професійною діяльністю. Загалом, будь-яка подія не обходиться без подарунка. Але є і свято подарунків, яке саме «говорить» за себе своєю назвою.

Під час візиту

З нагоди Новорічних свят з добрим словом та з солодкими подарунками до діточок Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 завітали студенти 3 курсу 29 групи медичного факультету № 2 (куратор – асистент кафедри патологічної анатомії Іліка Віталій).

Під час заходу

29 грудня для студентів-іноземців на кафедрі суспільних наук та українознавства було проведено виховний захід “Напередодні українського Різдва” (On the Eve of Ukrainian Christmas).

Студенти БДМУ долучилися до акції «Зігрій солдата»

Співробітники кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії БДМУ за сприяння завідувача кафедри, професора Олександра Захарчука передали лікарську рослинну сировину (квіти липи, плоди смородини чорної, шипшини та горобини звичайної, ісландський мох) для оздоровлення Захисників в зоні ведення АТО.

Вівторок, 03 січня 2017 13:03

Системний червоний вовчак

Це системне захворювання сполучної тканини, яке розвивається на основі генетично зумовленої недосконалості імунорегуляторних процесів, що призводить до утворення безлічі антитіл до власних клітин і їх компонентів та виникнення імунокомплексного запалення, наслідком якого є ураження багатьох органів і систем.

Вівторок, 03 січня 2017 12:59

Дитина з синдромом Дауна

Синдром Дауна – поширене і відоме всім захворювання. Такий діагноз досить страшно почути кожним батькам. І абсолютно не має значення, чи був він поставлений під час вагітності, або після пологів. Сумно, але факт, що кожен 700-й малюк, який з'являється на світ, має одну зайву хромосому, яка і визначає всю його подальше життя – життя людини з синдромом Дауна.