22 березня

Ластівка І.В.

Прес-служба

Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

Впродовж 14-18 березня 15 співробітників Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» пройшли стажування у м. Каунас (Литовська республіка) на базі Литовського університету наук здоров’я та Республіканської каунаської клініки.

Під час заходу

Впродовж 13-16 березня в БДМУ проведено ряд тематичних заходів з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

П'ятниця, 17 березня 2017 14:02

Подаруй дитині книгу

В БДМУ стартує благодійна акція "Подаруй дитині книгу"

Упродовж 20-28 березня в Буковинському державному медичному університеті уже традиційно проходитиме благодійна акція “Подаруй дитині книгу”.

Акція приурочена до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначатимуть 2 квітня.

Студенти коледжу БДМУ вишили ікони-обереги для військових

Студенти коледжу БДМУ спеціальності Фармація 1 курс разом зі своїм куратором Катериною Купчанко провели виховний захід, присвячену Дню українського добровольця.

Студенти-медики розповідали чернівчанам про здоровий сон

З нагоди Міжнародного дня сну студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію у Жовтневому парку.

Особливості сну в сучасних школярів

Сон є одним з найважливіших факторів для росту і розвитку дитини, це природний фізіологічний процес перебування організму в стані з мінімальним рівнем мозкової діяльності та зниженою реакцією на навколишній світ, активними процесами росту та відновлення. Він забезпечує пристосування організму до мінливих умов навколишнього середовища.

Четвер, 16 березня 2017 16:12

«Ми щит і меч твій, Україно!»

Під час заходу

16 березня співробітники кафедри суспільних наук та українознавства –старший викладач Потапова Л.Б. та викладач Андрієць В.І. – провели виховний захід до Дня українського добровольця.

Під час заходу

14 березня в Україні вперше відзначається День добровольця. Цей день є особливим для нашої держави, адже саме добровольці першими стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

На Буковині завершилася першість області з футзалу

У грудні 2016 року вперше на Буковині стартувала першість області з футзалу, яка завершилася у березні 2017 року.