21 січня

Прес-служба

Вівторок, 03 січня 2017 13:03

Системний червоний вовчак

Це системне захворювання сполучної тканини, яке розвивається на основі генетично зумовленої недосконалості імунорегуляторних процесів, що призводить до утворення безлічі антитіл до власних клітин і їх компонентів та виникнення імунокомплексного запалення, наслідком якого є ураження багатьох органів і систем.

Вівторок, 03 січня 2017 12:59

Дитина з синдромом Дауна

Синдром Дауна – поширене і відоме всім захворювання. Такий діагноз досить страшно почути кожним батькам. І абсолютно не має значення, чи був він поставлений під час вагітності, або після пологів. Сумно, але факт, що кожен 700-й малюк, який з'являється на світ, має одну зайву хромосому, яка і визначає всю його подальше життя – життя людини з синдромом Дауна.

Стратегія профілактики передачі ВІЛ від матері дитині

Сучасний стан розвитку епідемічного процесу ВІЛ-інфекції у країні характеризується широким поширенням ВІЛ серед різних контингентів населення, в першу чергу серед осіб, які відносяться до груп високого ризику інфікування, серед яких значну долю складають жінки переважно репродуктивного віку.

Соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ

Щороку ВІЛ нещадно забирає мільйони людських життів, нереалізованих ані в родині, ані в суспільстві.

Під час акції

Щорічно співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології , яку очолює Н.Б. Кузняк, проводить акцію з метою привітати дітей сиріт з Днем Святого Миколая та новорічними святами, котрі проживають у притулку за адресою м. Чернівці, вул.. Головна 169.

Співробітники БДМУ привітала з ювілеєм директора Інституту травматології та ортопедії НАМН України

21 грудня виповнилося 80 років випускнику Чернівецького медичного інституту, знаному буковинцю, директору ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», заслуженому діячеві науки і техніки України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки, академіку НАМН України, доктору медичних наук, професору Георгію Васильовичу Гайку.

Представники БДМУ долучилися до благодійна акції «Допоможи солдату»

Напередодні Новорічних свят було зорганізовано чергову благодійну акцію «Допоможи солдату» для військових, які захищають територіальну цілісність країни на Сході.

Новорічне свято для дітей співробітників університету

У Палаці «Академічний» відбувся Новорічний ранок для дітей співробітників університету.

В БДМУ відбулися спортивні змагання для учнів спеціальних шкіл-інтернатів

21 грудня у спортивному комплексі БДМУ відбулися уже традиційні змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів. Цього року у змаганнях взяли участь 24 хлопчики та 5 дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1 та №2. Все це дітки до 12 років з вадами слуху, неврологічними захворюваннями та розумовими вадами.

Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели благодійну акцію до Дня Святого Миколая

Одним із найулюбленіших в народі свят завжди було свято святого Миколая. Проте є діти, що виховуються та ростуть без батьків і хочеться створити свято для таких діток, щоб вони відчули, що не самотні.