10 лютого

Калуцький І.В.

Прес-служба

В БДМУ відзначили День Республіки Індія

26 січня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня Республіки Індія.

Під час заходу

25 січня у сесійній залі Чернівецької ратуші відбувся інформаційний день «Горизонт 2020: можливості співпраці академічних установ із малим та середнім бізнесом».

Що таке «пташиний грип» і на скільки він небезпечний для людини?

Від пташиного грипу на озері у селі Чортория гинуть лебеді, а в домогосподарствах цього села – свійська птиця. Пташиний грип вбиває лебедів, які зимують на річці Дністер у сусідній Тернопільській області. Природно, що багатьох мешканців нашого краю цікавлять питання поширення цієї недуги, її небезпеки для здоров’я людини, запобігання зараженню тощо.

Під час заходу

21 січня з нагоди Дня Соборності України в Чернівецькій музичній школі №2 відбувся благодійний концерт «Весела коляда» для дітей та дорослих, які переїхали до Чернівців зі сходу нашої країни.

МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України листом від 24.01.2017 №10/1594 надає роз’яснення щодо особливостей проведення у 2017 році оцінювання стану медичної освіти в Україні у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими.

БДМУ увійшов до ТОП-3 медичних університетів України за міжнародним рейтингом лабораторії Cybermetrics

Лабораторія Cybermetrics, яка щорічно формує рейтинг Webometrics, оприлюднила рейтинг університетів за кількістю цитувань в Google Scholar (TOP Universities by Google Scholar citations 2016).

Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”

25 січня о 12-00 в приміщенні сесійної зали Чернівецької міської ради відбудеться Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”: «Горизонт 2020: можливості співпраці академічних установ із малим та середнім бізнесом»

Викладачі БДМУ побували на зустрічі волонтерів Фонду «Серце до серця» у Польщі

Упродовж 9-15 січня представники Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» стали учасниками зустрічі волонтерів Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що проходила в м. Крініца-Здруй (Польща).

Понеділок, 23 січня 2017 15:04

Чому добре вживати мандарини

Мандарин – багаторічна рослина родини Рутових. Поширена цитрусова культура, що також використовується як лікарська, ефіроолійна та декоративна.

В БДМУ відбулося засідання Вченої ради

19 січня відбулося позачергове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. На початку засідання професор Тарас Бойчук, ректор університету, вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидата та доктора наук, а також привітав присутніх зі святом Водохреща.