Кожокару В.І.

Прес-служба

Середа, 23 листопада 2016 16:14

Грип при вагітності

На грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції в Україні щорічно хворіє від 10 до 25% населення.

Під час заходу

З нагоди 99 річниці народження письменника, літературознавця, громадського та культурного діяча Михайла Григоровича Івасюка викладач кафедри психології та філософії Олеся Павлюк організувала науковий семінар на тему «Життєвий та творчий шлях відомого буковинського письменника М.Г. Івасюка» для студентів 1 курсу спеціальність «Фармація». На захід було запрошено наукового співробітника Меморіального музею В. Івасюка, поетесу Олену Логінову.

Студентка БДМУ отримала диплом з відзнакою на Міжнародній конференції

10-13 листопада у м. Крайова, Румунія. проходила 18 Міжнародна медична конференця студентів.

Середа, 23 листопада 2016 15:32

Антибіотики: використовуйте обережно

Під час заходу

17 листопада в рамках глобальної програми «Антибіотики: використовуйте обережно» доцентом кафедри акушерства та гінекології Світланою Косіловою було проведено бесіду із лікарями-слухачами ПАЦ навчання зі спеціальності «Акушерство і гінекологія» на тему «Вплив антибактеріальної терапії на стан плода».

Під час заходу

20 листопада – Міжнародний день педіатра. Саме педіатри оберігають здоров’я наших дітей саме тому, мабуть, їхнє професійне свято співпадає із Всесвітнім днем дитини.

Середа, 23 листопада 2016 15:12

BIMCO 2017

5-7 квітня 2017 року на базі БДМУ відбудеться ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» BIMCO 2017.

Середа, 23 листопада 2016 14:57

Шановні молоді науковці!

BIMCO 2017

Студентське наукове товариство та Рада молодих учених Буковинського державного медичного університету щиро запрошують Вас взяти участь у науковому форумі.

Для участі у конгресі необхідно до 31 січня 2017 року пройти онлайн-реєстрацію на сайті Конгресу.

Оргкомітет

Вівторок, 22 листопада 2016 10:05

День Гідності та Свободи в БДМУ

Під час заходу

21 листопада на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ було проведено виховний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Під час заходу

Упродовж трьох днів молоді науковці провідних університетів України поглиблювали навики професійної комунікації англійською мовою в сфері наукових досліджень під час тренінгових семінарів «Researcher Connect» організованих Британською Радою в Україні (British Council Ukraine).

Під час акції

З ініціативи співробітників кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ була проведена санітарно-просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби проти тютюнокуріння.