Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

29 листопада
Кожокару В.І.

30 листопада
Донська Т.В.
Степанченко М.С.

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.
Власова О.В.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Антофійчук І.Я.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Клим О.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Прес-служба

Прес-служба

Вівторок, 22 листопада 2016 15:16

Антибіотик за рецептом

Під час заходу

18 листопада на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології БДМУ проведено бесіду, присвячену Всесвітньому тижню правильного використання антибіотиків (16-22 листопада 2016 року).

Вівторок, 22 листопада 2016 13:13

Студентська літня практика в Німеччині

Студенти 4-5 курсу навчання університету мають чудову можливість взяти участь у програмі білатерального обміну між БДМУ та Університетом м. Любек, Німеччина і пройти літню практику в Університетській клініці м. Любек, тривалістю 6 тижнів.

Основними критеріями відбору є: денна форма навчання, 4-5 курс, знання німецької мови (рівень В2) та середній бал за всі роки навчання не нижче 4.2. Учасникам надається стипендія та проживання. Бажаючі студенти, які відповідають вищевказаним критеріям, можуть звертатись у відділ міжнародних зв’язків для запису на участь у конкурсному відборі.

БДМУ отримав найвищу нагороду на міжнародній виставці

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» взяв участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра –2016»,

Під час заходу

На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології був проведений круглий стіл зі студентами V курсу 12 групи на тему «Профілактика розвитку вагінального кандидозу».

Понеділок, 21 листопада 2016 16:16

Профілактика секс-трансмісивних інфекцій

Профілактика секс-трансмісивних інфекцій

Сучасна статистика по бактерійних і вірусних ЗПСШ, як би не старалися статистики, не показує справжньої картини захворюваності.

Під час заходу

21 листопада на Центральній площі міста Чернівці з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулося громадське віче, в якому також взяли участь викладачі та студенти БДМУ.

Понеділок, 21 листопада 2016 15:30

Сьогодні модно бути здоровим

Сьогодні модно бути здоровим

Сьогодні список статевих інфекцій налічує більше 30 збудників. Найбільш відомі з них – це гонорея, сифіліс, герпес і вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), серед найпоширеніших інфекцій – хламідіоз, мікоплазмоз, вірусний гепатит, цитомегаловірусна інфекція.

Історія розвитку доставкових пристроїв для інгаляційної терапії

Здавна люди зрозуміли, що найкращим способом лікування бронхолегеневих захворювань є інгаляційна терапія. Спочатку практикували обкурювання хворого з нападом ядухи димом беладонни, тривало використовували парові та олійні інгаляції, практикувалось навіть паління цигарок з сушеними лікарськими рослинами, здатними вплинути на симптоми бронхо-легеневих захворювань.

Під час заходу

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом.

Під час заходу

Метою Всесвітнього дня боротьби з діабетом є підвищення поінформованості про діабет – не тільки про кількість хворих на цукровий діабет, але і про те, як можна запобігти розвитку цієї хвороби у багатьох випадках.