24 лютого

Прес-служба

Середа, 08 лютого 2017 12:35

Кір – небезпечна хвороба

Джерелом зараження при корі є хвора на цю недугу людина. Хвора на кір людина стає заразною ще за 2-3 дні до появи перших симптомів хвороби і виділяє збудників у довкілля до 5-го дня від появи висипань.

БДМУ посів ІІ місце серед медичних вишів за міжнародним рейтингом Webometrics

У лютому 2017 року оприлюднено міжнародний рейтинг університетів – «Webometrics Ranking of World's Universities» які визначають місця ВНЗ світу за показником їх Інтернет-присутності.

Під час заходу

3 лютого з нагоди Всесвітнього дня боротьби з раком на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ проведено бесіду щодо сучасних методів реалізації профілактичних заходів спрямованих на боротьбу з онкологічними захворюваннями.

Чому виникають та як лікувати рожеві вугри обличчя

Рожеві вугри (синонім – розацеа) – поширений хронічний дерматоз з переважним ураженням шкіри обличчя.

Під час заходу

6 лютого Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА організовано та проведено нараду-семінар з питань діагностики, лікування та профілактики кору, в якій взяли участь співробітники ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

«Магічне число – сім плюс мінус два» або «гаманець» Дж. Міллера

(З нагоди дня народження видатного американського психолога когнітивного напрямку Джорджа Міллера – 3 лютого 1920р.)

Понеділок, 06 лютого 2017 11:04

Рак можливо вилікувати

Впродовж останніх 100 років за рівнем захворюваності та смертності в світі онкологічна патологія перемістилась з десятого місця на друге, поступаючись лише хворобам серцево-судинної системи. За даними ВООЗ щороку вперше виявляють онкологічну патологію приблизно у 10 млн. осіб. За останні п’ять років рівень захворюваності на рак збільшився на 2,4%.

Під час заходу

3 лютого студенти медичного факультету №1 організували волонтерську акцію «Серцево-легенева реанімація» для школярів 10-го класу Чернівецької ЗОШ №1.

Головна мета акції – ознайомлення школярів та вчителів з основними правилами, принципами та методами надання першої долікарської допомоги.

Співробітники БДМУ долучилися до збору гуманітарної допомоги для Авдіївки

В чернівецькій області триває гуманітарна акція зі збору допомоги постраждалим мешканцям Авдіївки.

Рак шийки матки – не надумана проблема

Рак шийки матки - друге за поширеністю злоякісне захворювання у жінок після раку молочних залоз. Ця пухлина розвивається зі слизової вистилки шийки матки в ділянці переходу плоского епітелію в циліндричний. У світі щороку виявляють близько п'ятисот тисяч нових випадків раку шийки матки, причому у більшої частини пацієнток дане злоякісне новоутворення через швидкі темпи росту та несвоєчасну діагностику, виявляється вже на пізній стадії.