21 січня

Усата Г.М.

Прес-служба

Під час заходу

19 грудня представники кафедри акушерства та гінекології та студенти Буковинського державного медичного університету за сприяння магазину "Пан Диван", відвідали школу-інтернат в селі Карапчів Глибоцького району.

Благодійна акція до дня Святого Миколая

День святого Миколая – бажане свято для дітей. Традиція дарувати подарунки дітям на свято Миколая розповсюдилась Європою із середньовічної Німеччини. Її перейняли Австрія і Польща, а далі й Україна. У Києві перше офіційне свято Миколая було влаштоване 19 грудня 1990 року для 700 хлопчиків і дівчаток – сиріт та дітей з багатодітних сімей.

Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня Св. Миколая

19 грудня викладач кафедри суспільних наук та українознавства Аністратенко А.В. зі студентами медичного факультету № 3 провели благодійну акцію «Через поле, через гай йде до діток Миколай».

Під час візиту

Не всі діти, що живуть в інтернатах, сироти, але всі вони 19 грудня на Святого Миколая прокинуться не під батьківським дахом, і з надією заглядатимуть під подушку. Очікування дива можна побачити в листах, які кожного року пишуть діти до Святого Миколая.

Під час візиту

Чудове свято – День Святого Миколая. Свято, якого завжди чекають усі діти, які ввечері, лягаючи спати, думають, що ж саме їм принесе «Миколайчик» на цей раз?

Студенти та викладачі БДМУ організували благодійну акцію для учнів школи-інтернату №2

Студенти та викладачі кафедри іноземних мов БДМУ з нагоди Дня Святого Миколая організували свято для учнів спеціалізованої школи.

Студенти БДМУ провели свято Миколая Чернівецькому дитячому реабілітаційному центрі

День Святого Миколая традиційно відзначається 19 грудня і є одним із найбільш шанованих та найрадісніших християнських свят для дітей.

Під час заходу

16 грудня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд коледжів міста з нагоди Дня Святого Миколая.

Студенти БДМУ провели акцію «Подарунок від Миколая»

З ініціативи кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології 19 грудня з нагоди Дня Святого Миколая студенти 18 групи V курсу медичного факультету №2 разом з викладачем Галиною Коваль провели акцію «Подарунок від Миколая».

БДМУ співпрацюватиме з Державним комітетом судових експертиз Республіки Білорусь

20 грудня Буковинський державний університет відвідали представники Науково-практичного центру Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь.