Кожокару В.І.

Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Студентський театр БДМУ

Народний аматорський студентський театр Буковинського державного медичного університету став учасником Міжнародного молодіжного  театрального фестивалю “FUTURE” та європейського театрального проекту, який проходив у м.Бремені (Німеччина) упродовж 1-10 серпня.

Стажування студентів БДМУ у Франції

Упродовж липня четверо студентів Буковинського державного медичного університету пройшли літню практику в Університетському Госпітальному Центрі м.Монпельє (Франція). Також у межах стажування студенти відвідали лікарню Сан Пао у м. Барселона (Іспанія).

Студенти БДМУ на фестивалі “Студентська республіка”

З 8 по 11 липняна території розважального комплексу Сонячна долина, що знаходиться в с. Бояни Чернівецької області команда від Буковинського державного медичного університету “Градус+1” представила свій навчальний заклад на популярному фестивалі Студентська республіка 2012.

Понеділок, 27 серпня 2012 23:53

Розклади на 2012-2013 н.р.

Навчальний процес планується та координується навчальним відділом та деканатами факультетів, які спрямовують зусилля факультетів на підвищення ефективності та якості навчання майбутніх спеціалістів, спеціалізації та удосконалення лікарів.

В університеті забезпечується безперервність та наступність вищої освіти: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр медицини (фармації).

Навчальний процес забезпечують більше 600 викладачів, в тому числі 75 докторів та 308 кандидатів наук. Більшість з них – випускники нашого навчального закладу, серед яких чимало заслужених лікарів України, колишні міністри охорони здоров'я, директори науково-дослідних інститутів тощо.

Розклади занять для студентів всіх курсів (2012-2013 н.р., осінній семестр)
(одним файлом)

Медичний факультет № 1 (телефон деканату 0372-524424)
Медичний факультет № 2 (телефон деканату 0372-527009)
Медичний факультет № 3
  • Лікувальна справа Списки груп
Стоматологічний факультет (телефон деканату 0372-523072)

Фармацевтичний факультет (телефон деканату 0372-559320)

Медичний факультет № 4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців (телефон деканату 0372-523072)

Списки груп:

СПИСКИ ГРУП ПЕРШОГО КУРСУ БУДУТЬ РОЗМІЩЕНІ НА
ІНФОРМАЦІЙНИХ СТЕНДАХ ВІДПОВІДНИХ ДЕКАНАТІВ (Театральна площа, 2)

Можливі зміни у розкладах
Слідкуємо за інформацією на сайті

Понеділок, 27 серпня 2012 22:40

Відеопрезентація університету

Понеділок, 27 серпня 2012 21:41

Презентація університету

Буковинський державний медичний університет— сучасний навчальний заклад, в якому приємно вчитись і працювати, який допоможе вам не тільки здобути фах лікаря, лікаря-медичного психолога, стоматолога, медичної сестри із вищою освітою, фармацевта, або клінічного фармацевта, але і відкриє чарівний світ науки та знань, зробить все для того щоб студентські роки пройшли із радістю та приємними згадками про спортивні досягнення, закордонні подорожі із ансамблем пісні та танцю „Трембіта”, веселі хвилини у таборі відпочинку на березі Дністра, захоплюючі миті відкриттів у науковій роботі в студентському науковому товаристві, радощі спілкування із знаними у світі медицини та науки лікарями та вченими.

Промайнуть роки як хвилини – перше захоплення від вивчення анатомії, розкриття таємниць людського організму на фізіології, гістології, біохімії… Початок роботи із хворими в клініці від вивчення методів обстеження та симптомів до диференціальної діагностики хвороб, робота із сучасною медичною апаратурою… А будуть ще і прекрасні місяці літньої практики, де можна самому не тільки навчитись робити ін'єкції, але і асистувати на операціях, приймати пологи, чергувати у реанімації. А після цього – можливість вибрати спеціалізацію за власними уподобаннями, пройти інтернатуру, можливість не тільки отримати диплом спеціаліста, але і закінчити магістратуру за обраним фахом, написати дисертацію, стажуватись за кордоном…

Чому саме Буковинський державний медичний університет – ТОМУ ЩО МИ КРАЩІ.

Субота, 16 червня 2012 21:21

Ходоровський Георгій Іванович

Ходоровський Г.І.

Георгій Іванович Ходоровський, професор, доктор медичних наук,випускник Чернівецького медінституту. Упродовж 1969-1973 років Г.І. Ходоровський працював доцентом кафедри фізіології людини Замбійського університету (м.Лусака), очолював експедицію ООН з вивчення медико-соціологічних умов життя населення Замбії, у 1987-1989 роках – професором-консультантом ректора Кабульського медінституту.

Лікарі-педагоги, які гідні найвищих похвал

14 червня співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету відзначили професійне свято – День медичного працівника.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Андрій Іфтодій, проректор з лікувальної роботи Буковинського державного медичного університету, який також вручив грамоти кращим працівникам університету.

Субота, 16 червня 2012 17:31

Професійне свято медиків

15 червня в палаці “Академічний” Буковинського державного медичного університету медична громада краю відсвяткувала своє професійне свято. З вітальними словами до представників охорони здоров’я Буковини звернулися керівники обласної та міської влади, які також вручили нагороди медичним працівникам.

Субота, 16 червня 2012 17:30

Професійне свято медиків