Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Червневе засідання обласного осередку Асоціації педіатрів

7 червня 2012 р. відбулося чергове засідання обласного осередку Асоціації педіатрів України, присвячене питанням алергопатології дитячого віку. Враховуючи, що 30 травня відзначався Всесвітній день боротьби з астмою

14 травня – Всесвітній День донора крові

Цей день шанують також і в Буковинському державному медичному університеті. Адже працівники та студенти прекрасно розуміють, що дуже часто життя людини залежить саме від наявності потрібної групи крові.

Субота, 16 червня 2012 17:27

Професійне свято медиків

15 червня в палаці “Академічний” Буковинського державного медичного університету медична громада краю відсвяткувала своє професійне свято. З вітальними словами до представників охорони здоров’я Буковини звернулися керівники обласної та міської влади, які також вручили нагороди медичним працівникам.

Лікарі-педагоги, які гідні найвищих похвал

14 червня співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету відзначили професійне свято – День медичного працівника.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Андрій Іфтодій, проректор з лікувальної роботи Буковинського державного медичного університету, який також вручив грамоти кращим працівникам університету.

Неділя, 10 червня 2012 21:29

Нова когорта медиків України_1

Випуск-2012

01 червня 2012 року у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців Буковинського державного медичного університету.

Вівторок, 05 червня 2012 02:43

Нова когорта медиків України

Випуск-2012

Вівторок, 05 червня 2012 02:18

1 червня - День захисту дітей

Це свято започатковано 1949 року Міжнародною демократичною федерацією жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950-му році.

Сторінка 9 з 9