12-13 травня 2011
року відбулася VII Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми розвитку фізичного виховання та спорту в навчальних закладах України», організаторами якої були: Буковинський державний медичний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Буковинська державна фінансова академія.

В роботі конференції взяли участь представники вищих навчальних закладів Києва, Вінниці, Тернополя, Івано-Франківська, Чернігова, Полтави, Кам’янець-Подільського.

12 травня у Червоній Залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича  відбулося пленарне засідання конференції. З вітальним словом до учасників звернулися: О.Г. Ушенко (проректор з наукової роботи ЧНУ ім. Ю. Федьковича), В.К. Тащук (завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ), К.К. Жукотинський (начальник Чернівецького обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).

Викладачі курсу фізичного виховання кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини  активно долучилися до роботи конференції. Зокрема, з доповіддю на пленарному засіданні виступила старший викладач Н.М. Куліш.

На базі спортивного комплексу БДМУ проходило секційне засідання,  в межах роботи якого проведено показове заняття з фізичного виховання для студентів спеціальної медичної групи. Гості та учасники конференції мали можливість ознайомитися з особливостями роботи зі студентами, які мають проблеми постави (проводила викладач А.А. Єрохова).

Також була представлена методика силової підготовки в спеціальних медичних групах (проводила старший викладач Л.С. Ібрагімова). Техніку проведення релаксації зі студентами демонструвала присутнім старший викладач Н.М. Куліш.