Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Четвер, 08 грудня 2016 15:03
Під час заходу

Упродовж 29 листопада – 2 грудня відбулася XI міжнародна конференція молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери», яка проходила в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Четвер, 08 грудня 2016 12:41
Студенти з Молдови відвідали БДМУ в рамках білатерального обміну

Упродовж 27 листопада-2 грудня у БДМУ в межах білатерального обміну перебували 6 студентів з Університету медицини та фармації ім. Н.Тестеміціану (м.Кишинів, Молдова).

Четвер, 08 грудня 2016 12:31
Під час лекції

7 грудня на запрошення завідуючої кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, професора Оксани Хухліної у Буковинському державному медичному університеті відбулась онлайн-лекція професора медичної нутріціологіі,д.мед.н.,секретаря грецького філіалу європейськоі асоціації клінічної нутріціологіі та метаболізму (ESPEN) університету ім. Арістотетеля, м. Салоніки (Греція) Майкла Хурдакіса на тему: «Нутріціологічні особливості при ожирінні».

Четвер, 08 грудня 2016 10:10
Студенти БДМУ презентували мистецькі вітання колегам з Івано-Франківська

6 грудня студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» привітали колектив Івано-Франківського національного медичного університету з прийдешніми святами.

Вівторок, 06 грудня 2016 16:12
Під час заходу

26 листопада відзначається Всесвітній день інформації (World Information Day), який щорічно проводиться від 1994 року за ініціативою Міжнародної академії інформатизації (МАІ) в рамках ООН.

Вівторок, 06 грудня 2016 16:01
Під час заходу

Щедра, багата Буковинська земля виплекала багато яскравих особистостей.

Вівторок, 06 грудня 2016 15:52
Під час заходу

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

Сторінка 1 з 620