22 березня

Ластівка І.В.

Понеділок, 06 березня 2017 14:06
«Буковинська весна 2017»

У переддень жіночого свята у спорткомплексі «Олімпія» вже традиційно пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд. Цей турнір вже п’ятий рік поспіль організовує спортивний клуб БДМУ спільно з Чернівецькою обласною федерацією футболу.

Понеділок, 06 березня 2017 13:48
В Чернівцях пройшов Міжнародний семінар з айкідо

Впродовж 25-26 лютого відбувся Міжнародний семінар з айкідо. Організували захід БДМУ та Чернівецька обласна федерація айкідо та будо «Місогі».

Понеділок, 06 березня 2017 12:52
Під час акції

Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету. Мета цього дня, укладена в залученні широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

Понеділок, 06 березня 2017 12:34
Під час заходу

Професія лікар – це більше, ніж просто навчання конкретних дій, навичок і знань. Це покликання людини, його призначення та місце в житті.

Понеділок, 06 березня 2017 12:29
Поліглоти English Speaking Club

21 лютого в Україні відзначається День рідної мови. Члени English Speaking Club щороку долучаються до цього свята.

Понеділок, 06 березня 2017 10:32
БДМУ гостинно запрошує на навчання

4 березня у Палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету традиційно відбувся День відкритих дверей, на який завітали понад 150 абітурієнтів та їх батьків з різних областей України.

Понеділок, 06 березня 2017 09:50
Під час співбесіди

3 березня під час візиту офіційної делегації з Університету м. Любек до пройшов відбір студентів БДМУ для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м. Любек.