10 лютого

Калуцький І.В.

П'ятниця, 20 січня 2017 14:14
В БДМУ відбулося засідання Вченої ради

19 січня відбулося позачергове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. На початку засідання професор Тарас Бойчук, ректор університету, вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидата та доктора наук, а також привітав присутніх зі святом Водохреща.

П'ятниця, 20 січня 2017 13:41
Під час засідання

19 січня відбулося позачергове засідання Студентської ради, на яке були запрошені проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, головний бухгалтер університету Алла Остафійчук.

П'ятниця, 20 січня 2017 11:20
День Соборності України: історичний аспект

В морозний день 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві відбулася подія, яка залишила глибинний слід в історичній пам’яті українського народу: було проголошено про об’єднання двох суверенних держав – Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Факт Злуки був закріплений Четвертим Універсалом.

Четвер, 19 січня 2017 12:49
Під час заходу

Для працівників кафедри гігієни та екології вже стало доброю традицією відвідувати вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 (навчаються діти з патологією слухового апарату та нервової системи).

Середа, 18 січня 2017 15:10
Під час заходу

19 січня українці святкують Водохреща – день, коли Ісус Христос охрестився й освятив воду.

Вівторок, 17 січня 2017 16:23
Купання в ополонці на Водохреща: поради лікаря

Незабаром нас очікує завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє. У цей день прихожани святять воду, яка зберігає свої цілющі властивості протягом року, а також пірнають в ополонку.

Вівторок, 17 січня 2017 16:20
Щодо оцінювання рівня компетентності студентів та лікарів-інтернів

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що у 2017 році буде проведено оцінку стану медичної освіти в Україні у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими, за результатами зовнішнього оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів в Україні