11 січня

Ткач А.В.

П'ятниця, 16 грудня 2016 02:38
Співробітники БДМУ взяли участь у відкритті меморіальної дошки Віктору Редькіну

15 грудня відбулося відкриття пам’ятної дошки на будинку (провулок Ентузіастів, 12) Герою – Віктору Редькіну, який загинув в зоні АТО 1 листопада 2014 року на блок-посту поблизу Кримського Луганської області.

П'ятниця, 16 грудня 2016 02:34
Благодійна акція для дітей Магальського дитячого будинку-інтернату

14 грудня українське національне свято, яке присвячене людям, які несуть добро – День Благодійності.

П'ятниця, 16 грудня 2016 02:28
Студенти БДМУ розповідали чернівчанам про стоматологічні захворювання

«Здорові зуби – здорові люди» – саме під таким гаслом пройшла благодійно-просвітницька акція студентів стоматологічного факультету БДМУ.

П'ятниця, 16 грудня 2016 02:23
Під час заходу

14 грудня викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету організували святковий концерт до Дня Святого Миколая.

Четвер, 15 грудня 2016 15:15
Під час заходу

Нещодавно студенти-гуртківці кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ відвідали міську поліклініку, щоб розповісти її пацієнтам про чинники ризику виникнення цукрового діабету, контроль за захворюванням та попередження ускладнень.

Четвер, 15 грудня 2016 14:46
Під час заходу

Під час перебування в м. Яси (Румунія) впродовж 7-9 грудня співробітники кафедри фтизіатрії та пульмонології проф. Л.Д. Тодоріко, асистенти Єременчук І.В., Семянів І.О. брали активну участь у роботі Першої конференції «Роль науки в удосконаленні системи охорони здоров’я», у тому числі, з доповіддю «Перспективи встановлення контролю за туберкульозом в Україні  відповідно до стратегії ВООЗ «Кінець туберкульозу»».

Середа, 14 грудня 2016 09:36
Під час змагання

11 грудня спорткомплекс БДМУ гостинно приймав у себе змагання Обласних спортивних ігор серед студентів з жиму штанги лежачи та армреслінгу серед усіх вагових категорій. Співорганізатором змагань була інтернет спільнота «Sport people chernivtsi».