11 січня

Ткач А.В.

Четвер, 15 грудня 2016 15:15
Під час заходу

Нещодавно студенти-гуртківці кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ відвідали міську поліклініку, щоб розповісти її пацієнтам про чинники ризику виникнення цукрового діабету, контроль за захворюванням та попередження ускладнень.

Четвер, 15 грудня 2016 14:46
Під час заходу

Під час перебування в м. Яси (Румунія) впродовж 7-9 грудня співробітники кафедри фтизіатрії та пульмонології проф. Л.Д. Тодоріко, асистенти Єременчук І.В., Семянів І.О. брали активну участь у роботі Першої конференції «Роль науки в удосконаленні системи охорони здоров’я», у тому числі, з доповіддю «Перспективи встановлення контролю за туберкульозом в Україні  відповідно до стратегії ВООЗ «Кінець туберкульозу»».

Середа, 14 грудня 2016 09:36
Під час змагання

11 грудня спорткомплекс БДМУ гостинно приймав у себе змагання Обласних спортивних ігор серед студентів з жиму штанги лежачи та армреслінгу серед усіх вагових категорій. Співорганізатором змагань була інтернет спільнота «Sport people chernivtsi».

Вівторок, 13 грудня 2016 16:24
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав БДМУ

13 грудня, у рамках робочого візиту в Чернівецьку область, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з студентами та професорсько-викладацьким складом Буковинського державного медичного університету.

Вівторок, 13 грудня 2016 12:25
Студенти коледжу БДМУ провели благодійний захід в школі-інтернаті №4

За словами В.Шекспіра «Милосердя – найвірніший знак справжньої величі людини».

Вівторок, 13 грудня 2016 12:14
Благодійна акція студентів коледжу БДМУ для військових АТО

Студенти коледжу БДМУ провели чергову благодійну акцію на підтримку військових – учасників АТО на Сході України (м. Краматорськ, 2-ге відділення державної прикордонної служби України).

Вівторок, 13 грудня 2016 12:01
Під час заходу

Кафедрою анестезіології та реаніматології спільно з асоціацією анестезіологів було проведено міжрегіональну науково-практичну конференцію «Особливості інтенсивної терапії у хворих з черепно-мозковими травмами».