10 лютого

Калуцький І.В.

Вівторок, 03 січня 2017 14:54
Під час заходу

29 грудня для студентів-іноземців на кафедрі суспільних наук та українознавства було проведено виховний захід “Напередодні українського Різдва” (On the Eve of Ukrainian Christmas).

Вівторок, 03 січня 2017 14:41
Студенти БДМУ долучилися до акції «Зігрій солдата»

Співробітники кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії БДМУ за сприяння завідувача кафедри, професора Олександра Захарчука передали лікарську рослинну сировину (квіти липи, плоди смородини чорної, шипшини та горобини звичайної, ісландський мох) для оздоровлення Захисників в зоні ведення АТО.

Вівторок, 03 січня 2017 13:03
Системний червоний вовчак

Це системне захворювання сполучної тканини, яке розвивається на основі генетично зумовленої недосконалості імунорегуляторних процесів, що призводить до утворення безлічі антитіл до власних клітин і їх компонентів та виникнення імунокомплексного запалення, наслідком якого є ураження багатьох органів і систем.

Вівторок, 03 січня 2017 12:59
Дитина з синдромом Дауна

Синдром Дауна – поширене і відоме всім захворювання. Такий діагноз досить страшно почути кожним батькам. І абсолютно не має значення, чи був він поставлений під час вагітності, або після пологів. Сумно, але факт, що кожен 700-й малюк, який з'являється на світ, має одну зайву хромосому, яка і визначає всю його подальше життя – життя людини з синдромом Дауна.

Вівторок, 03 січня 2017 12:35
Під час акції

Щорічно співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології , яку очолює Н.Б. Кузняк, проводить акцію з метою привітати дітей сиріт з Днем Святого Миколая та новорічними святами, котрі проживають у притулку за адресою м. Чернівці, вул.. Головна 169.

П'ятниця, 30 грудня 2016 12:28
Співробітники БДМУ привітала з ювілеєм директора Інституту травматології та ортопедії НАМН України

21 грудня виповнилося 80 років випускнику Чернівецького медичного інституту, знаному буковинцю, директору ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», заслуженому діячеві науки і техніки України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки, академіку НАМН України, доктору медичних наук, професору Георгію Васильовичу Гайку.

П'ятниця, 30 грудня 2016 12:14
Представники БДМУ долучилися до благодійна акції «Допоможи солдату»

Напередодні Новорічних свят було зорганізовано чергову благодійну акцію «Допоможи солдату» для військових, які захищають територіальну цілісність країни на Сході.