Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Понеділок, 21 листопада 2016 15:02
Під час заходу

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом.

Понеділок, 21 листопада 2016 14:57
Під час заходу

Метою Всесвітнього дня боротьби з діабетом є підвищення поінформованості про діабет – не тільки про кількість хворих на цукровий діабет, але і про те, як можна запобігти розвитку цієї хвороби у багатьох випадках.

Понеділок, 21 листопада 2016 13:38
Під час акції

14 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби із цукровим діабетом. До цієї дати студенти-стоматологи 5 курсу спільно із кафедрою внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ в особі Віталія Смандича провели благодійну акцію для ОКУ «Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни».

Понеділок, 21 листопада 2016 13:20
Під час візиту

Упродовж 7-11 листопада доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Білоус Тетяна та асистент цієї ж кафедри Білик Галина брали участь у засіданні за грантовим проектом ЄС ЕАСЕА Еразмус+ TAME (Training against medical error) на базі Ханойського медичного університету (м. Ханой, Соціалістична республіка В’єтнам).

Понеділок, 21 листопада 2016 13:07
Під час заходу

Студенти медичного факультету №1 групи № 5-6 під керівництвом доцента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Бобкович К.О. приєдналися до всеукраїнської компанії «Антибіотик за рецептом».

Понеділок, 21 листопада 2016 12:57
Під час заходу

На кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб асистенти Я.В. Венгловська, Н.А. Богачик зі студентами 5-го (28 група) та 6-го (16 група) курсів провели бесіду в рамках реалізації глобальної кампанії «Антибіотики: використовуйте обережно».

Понеділок, 21 листопада 2016 12:37
Під час заходу

Співробітники кафедри іноземних мов (ст. викладач Бицко Н.І.) та кафедри соціальної медицини та ООЗ (асистент Чорненька Ж.А.) провели диспут, присвячений Дню Гідності та Свободи за участю студентів І курсу медичного коледжу БДМУ (група №3, спец. «Фармація») та студентів ІV курсу (група №15, спец. «Лікувальна справа»).