Кожокару В.І.

Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:24
Застосування антибіотиків при лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом

Венеричні хвороби – це захворювання, які передаються, як правило, статевим шляхом.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:18
Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків

14-20 листопада 2016 проходить Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:08
Медики виявили «отупляючий вірус»

Не варто дивуватися тому, що деякі віруси (наприклад, вірус грипу) можуть переходити до людини від тварин – наприклад, свиней, мавп, і т. д. Але ось хто дійсно гідний подиву, так це вірус ATCV-1 (Acanthocystis turfacea Chlorella virus 1), який, як вважається, прийшов до нас від прісноводних зелених водоростей.

П'ятниця, 18 листопада 2016 15:38
Валентина Головко оголошує переможців у номінації "Кращий студент-митець БДМУ" 2016 року

«Вчитися легко, коли вчитися цікаво!» - девіз студентів Буковинського державного медичного університету. В День студента хочеться відзначити усі визначні здобутки за попередній навчальний рік найталановитіших студентів-медиків. Давайте пригадаємо успіхи учасників студій палацу «Академічний».

П'ятниця, 18 листопада 2016 13:15
Переможці номінації "Кращий студент-волонтер-2016"

В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо. Настали нові часи і по-іншому стали називати таких людей – волонтери.

П'ятниця, 18 листопада 2016 02:55
Студенти БДМУ ознайомились з сучасними виданнями Буковини

Студенти 2 курсу медичного факультету №4 разом з кураторами асистентами кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Анцуповою Вітою до Дня української писемності та мови організували круглий стіл та відвідали краєзнавчий відділ Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеці ім. М. Івасюка.

Четвер, 17 листопада 2016 16:05
В БДМУ відзначили Міжнародний день студентів

17 листопада в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.