24 лютого

Лаврів Л.П.
Савіцький В.В.

Вівторок, 10 січня 2017 12:36
Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців спеціалізованого дитячого садочка

Студенти-іноземні громадяни БДМУ відвідали спеціалізований садочок для дітей-інвалідів з благодійною акцією та привітали діток з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим.

Вівторок, 10 січня 2017 12:20
Студенти БДМУ привітали зі святами пацієнтів дитячої лікарні

Напередодні Новорічних свят студенти 1 та 2 груп ІІ курсу коледжу БДМУ спеціальності "Сестринська справа" разом із кураторами Ларисою Шинкурою та Софією Боштан провели благодійну акцію – відвідали педіатричне, хірургічне та нефрологічне відділення міської дитячої клінічної лікарні по вул. Буковинській.

Четвер, 05 січня 2017 11:55
Історичні аспекти застосування інфузійних розчинів

За оцінкою Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі щорічно виконується 8 – 12 млрд ін’єкцій, з них близько 1 млрд – дітям під час вакцинації. В середньому одній людині виконують 1,5 ін’єкції на рік.

Четвер, 05 січня 2017 11:42
Благодійна акція «Подаруй Захиснику частинку новорічно-різдвяного настрою»

Студенти фармацевтичного факультету та коледжу БДМУ під керівництвом асистента кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інни Сахацької відгукнулися на прохання волонтерів та долучилися до благодійної акції «Подаруй Захиснику частинку новорічно-різдвяного настрою».

Четвер, 05 січня 2017 11:29
Студенти БДМУ презентували подарунки вихованцям Чернівецького притулку для неповнолітніх

День подарунків – свято, яке відзначають в Англії, Австралії, Канаді, Новій Зеландії на другий день католицького Різдва, 26 грудня.

Четвер, 05 січня 2017 10:57
Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців Чернівецького реабілітаційного центру

Напередодні новорічно-різдвяних свят студенти Буковинського державного медичного університету провели благодійну акцію для вихованців Чернівецького навчально-реабілітаційного центру.

Четвер, 05 січня 2017 09:09
Вчені заявили про новий орган в тілі людини

Учені з Університету Лімеріка в Ірландії провели дослідження, у процесі якого було знайдено невивчений до цього орган, що знаходиться в травній системі людини.