Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Вівторок, 15 листопада 2016 15:13
Що таке планування сім’ї

Часто поняття «репродуктивне здоров’я» розуміють у вузькому сенсі – як фізіологічні та фізичні умови, що дають змогу відтворювати здорове потомство. Але репродуктивне здоров’я складається з декількох компонентів: сексуальне здоров’я, планування сім’ї та безпечне материнство і батьківство.

Вівторок, 15 листопада 2016 15:04
Соціальна реабілітація сліпих

13 листопада рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначають «Міжнародний день сліпих (International day of the blind)».

Вівторок, 15 листопада 2016 14:55
Ліпоїдний некробіоз як прояв цукрового діабету на шкірі

За даними ВООЗ, на цукровий діабет страждає 3% населення земної кулі (близько 200 мільйонів осіб).

Вівторок, 15 листопада 2016 14:51
Під час заходу

Упродовж 10-12 листопада у м. Сучава (Румунія) відбулася щорічна студентська конференція «Student in Bucovina».

Вівторок, 15 листопада 2016 14:45
Під час акції

14 листопада з нагоди Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, Чернівецького обласного ендокринологічного центру та студенти БДМУ 14 листопада провели акцію у геріатричному пансіонаті м. Чернівці.

Вівторок, 15 листопада 2016 14:40
Під час акції

Викладачі та студенти ІІ курсу стоматологічного факультету БДМУ провели благодійну акцію в будинку дитини «Ромашка» с. Оршівці.

Вівторок, 15 листопада 2016 14:35
Школа лідерів БДМУ продовжує свою роботу

1 листопада відбувся конкурсний відбір слухачів навчально-практичного проекту «Школа лідерів» БДМУ.