24 лютого

Савіцький В.В.

Середа, 28 грудня 2016 15:56
Міжнародний день подарунка

Створено безліч свят і традицій, на які прийнято дарувати подарунки. Ми приносимо подарунок на день народження, до особливих дат пов'язаних з професійною діяльністю. Загалом, будь-яка подія не обходиться без подарунка. Але є і свято подарунків, яке саме «говорить» за себе своєю назвою.

Вівторок, 27 грудня 2016 16:31
В БДМУ відбулися спортивні змагання для учнів спеціальних шкіл-інтернатів

21 грудня у спортивному комплексі БДМУ відбулися уже традиційні змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів. Цього року у змаганнях взяли участь 24 хлопчики та 5 дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1 та №2. Все це дітки до 12 років з вадами слуху, неврологічними захворюваннями та розумовими вадами.

Вівторок, 27 грудня 2016 14:12
Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели благодійну акцію до Дня Святого Миколая

Одним із найулюбленіших в народі свят завжди було свято святого Миколая. Проте є діти, що виховуються та ростуть без батьків і хочеться створити свято для таких діток, щоб вони відчули, що не самотні.

Вівторок, 27 грудня 2016 14:01
Небезпека гіпертермії у дитини

Найчастіше нездужання у дітей – підвищення температури, яке може бути зумовлено декількома причинами, зокрема перегріванням (малюків) та інфекційними захворюваннями.

Вівторок, 27 грудня 2016 13:50
Сучасні залізовмісні препарати

При нестачі заліза в організмі порушується утворення гемоглобіну, зменшується кількість еритроцитів, погіршується забезпечення тканин киснем, виникає анемія (малокрів’я).

Вівторок, 27 грудня 2016 13:30
Системна склеродермія

Системна склеродермія (ССД), або системний склероз – автоімунне захворювання сполучної тканини, основні клінічні ознаки якого обумовлені поширеними порушеннями мікроциркуляції, фіброзом шкіри та внутрішніх органів.

Понеділок, 26 грудня 2016 14:20
Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

22 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів, атестатів та патентів співробітникам університету.