21 січня

Усата Г.М.

Понеділок, 05 грудня 2016 14:25
Під час заходу

Викладачі кафедри мікробіології та вірусології провели низку заходів до Дня боротьби зі СНІДом.

Понеділок, 05 грудня 2016 13:51
Під час заходу

30 листопада співробітники кафедри офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського провели лекцію та майстер-клас для Чернівецької поліції.

Понеділок, 05 грудня 2016 13:35
Під час відкритого заняття

30 листопада на базі БДМУ було проведене виїзне засідання Чернівецького обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації.

Понеділок, 05 грудня 2016 02:42
Під час конкурсу

30 листопада в палаці «Академічний» відбувся 15 загальноміський конкурс «Студент року 2016». 15 конкурсантів змагалися у 4 конкурсах.

Понеділок, 05 грудня 2016 02:33
Під час змагання

4 грудня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання відкритої першості БДМУ з народного жиму (багатоповторний жим лежачи штанги вагою власного тіла) та гирьового спорту.

Понеділок, 05 грудня 2016 01:45
Під час акції

В перший день зимового місяця людство відзначає День толерантного ставлення до людей ВІЛ позитивних або День боротьби із ВІЛ, СНІДом.

Понеділок, 05 грудня 2016 01:41
Під час заходу

1 грудня співробітниками кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб: професорами Оленою Колосковою, Лориною Івановою та доцентом Уляною Марусик була проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.