22 березня

Ластівка І.В.

Понеділок, 20 лютого 2017 16:02
Під час заходу

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Понеділок, 20 лютого 2017 15:10
Студентка БДМУ посіла ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови

18 лютого на базі Чернівецької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 відбулося урочисте відкриття фінального етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців обласного етапу.

Понеділок, 20 лютого 2017 11:29
Наукова конференція професорсько-викладацького складу БДМУ

13 та 15 лютого в університеті відбулися секційні засідання 98 підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Неділя, 19 лютого 2017 18:54
В БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу «Повір у себе»

15 лютого в спортивному комплексі БДМУ пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з фізичними вадами «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже кілька років поспіль організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Неділя, 19 лютого 2017 18:41
Під час дискусії

Міжнародний день дітей, хворих на рак відзначається з 2003 року щорічно 15 лютого. Вже близько 40 країн світу під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів і за ініціативою Міжнародної конфедерації організацій батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) беруть участь у підтримку «Дня дітей, хворих на рак».

Неділя, 19 лютого 2017 18:22
Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

В знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини в бібліотеці-філії №4 ЦБС. м.Чернівців відбулися героїко-патріотичні читання  «А Сотню вже чекали небеса», присвячені річниці Революції Гідності.

Неділя, 19 лютого 2017 18:08
Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня спонтанного прояву доброти

17 лютого студенти медичного факультету №1 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» разом з головним куратором факультету Оксаною Оліник з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели акцію «Твори добро».