10 лютого

Калуцький І.В.

П'ятниця, 23 грудня 2016 18:05
Під час заходу

Упродовж 15-16 грудня представники Студентської ради БДМУ (Вакарюк Оксана, Жабюк Тетяна, Михалевська Наталя, Чебан Яна) проводили уроки-бесіди зі школярами 6, 10 та 11 класів у Чернівецьких гімназіях№4 та №7.

Четвер, 22 грудня 2016 04:42
English speaking club відзначив День дипломатичної служби України

22 грудня в Україні відзначається День Дипломатичної служби – професійне свято дипломатів, радників консульств та дипломатичних місій, послів та інших працівників дипломатичної служби.

Четвер, 22 грудня 2016 04:30
Студенти БДМУ відвідали Магалянський будинок-інтернат

Традиція отримання дарунків від Святого Миколая пішла з середньовічної Німеччини, де напередодні свята батьки дарували дітям новий зимовий одяг. З часом це почали робити таємно, вночі, щоб діти вірили в чудеса Святого. З часом діти почали писати листи Миколаю, в яких перелічували добрі справи, просили пробачення за погані і писали, який саме подарунок хочуть отримати.

Четвер, 22 грудня 2016 04:20
Під час заходу

19 грудня представники кафедри акушерства та гінекології та студенти Буковинського державного медичного університету за сприяння магазину "Пан Диван", відвідали школу-інтернат в селі Карапчів Глибоцького району.

Четвер, 22 грудня 2016 04:00
Благодійна акція до дня Святого Миколая

День святого Миколая – бажане свято для дітей. Традиція дарувати подарунки дітям на свято Миколая розповсюдилась Європою із середньовічної Німеччини. Її перейняли Австрія і Польща, а далі й Україна. У Києві перше офіційне свято Миколая було влаштоване 19 грудня 1990 року для 700 хлопчиків і дівчаток – сиріт та дітей з багатодітних сімей.

Четвер, 22 грудня 2016 03:54
Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня Св. Миколая

19 грудня викладач кафедри суспільних наук та українознавства Аністратенко А.В. зі студентами медичного факультету № 3 провели благодійну акцію «Через поле, через гай йде до діток Миколай».

Четвер, 22 грудня 2016 03:31
Під час візиту

Не всі діти, що живуть в інтернатах, сироти, але всі вони 19 грудня на Святого Миколая прокинуться не під батьківським дахом, і з надією заглядатимуть під подушку. Очікування дива можна побачити в листах, які кожного року пишуть діти до Святого Миколая.