Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Середа, 16 листопада 2016 16:26
Під час акції

На кафедрі хірургічної та дитячої стоматології під керівництвом завідувач кафедри – доц. Наталії Кузняк та доц. Оксани Годованець до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом студентами 5 курсу 3 групи спільно з асистентом кафедри Анастасією Котельбан проведено санітарно-просвітню роботу серед дітей, хворих на цукровий діабет, що перебувають на стаціонарному лікуванні в Обласній дитячій клінічній лікарні.

Середа, 16 листопада 2016 16:22
Студенти БДМУ розповіли чернівчанам як уберегтись від ГРВІ

15 листопада студенти медичного факультету №1 провели просвітницьку акцію «Профілактика ГРВІ».

Середа, 16 листопада 2016 16:16
Під час засідання

15 листопада відбулося чергове змагання англомовного студентського Інтелектуального клубу Студентського наукового товариства БДМУ.

Вівторок, 15 листопада 2016 15:13
Що таке планування сім’ї

Часто поняття «репродуктивне здоров’я» розуміють у вузькому сенсі – як фізіологічні та фізичні умови, що дають змогу відтворювати здорове потомство. Але репродуктивне здоров’я складається з декількох компонентів: сексуальне здоров’я, планування сім’ї та безпечне материнство і батьківство.

Вівторок, 15 листопада 2016 15:04
Соціальна реабілітація сліпих

13 листопада рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначають «Міжнародний день сліпих (International day of the blind)».

Вівторок, 15 листопада 2016 14:55
Ліпоїдний некробіоз як прояв цукрового діабету на шкірі

За даними ВООЗ, на цукровий діабет страждає 3% населення земної кулі (близько 200 мільйонів осіб).

Вівторок, 15 листопада 2016 14:51
Під час заходу

Упродовж 10-12 листопада у м. Сучава (Румунія) відбулася щорічна студентська конференція «Student in Bucovina».