10 лютого

Калуцький І.В.

Четвер, 22 грудня 2016 03:11
Під час візиту

Чудове свято – День Святого Миколая. Свято, якого завжди чекають усі діти, які ввечері, лягаючи спати, думають, що ж саме їм принесе «Миколайчик» на цей раз?

Середа, 21 грудня 2016 11:49
Студенти та викладачі БДМУ організували благодійну акцію для учнів школи-інтернату №2

Студенти та викладачі кафедри іноземних мов БДМУ з нагоди Дня Святого Миколая організували свято для учнів спеціалізованої школи.

Середа, 21 грудня 2016 09:31
Студенти БДМУ провели свято Миколая Чернівецькому дитячому реабілітаційному центрі

День Святого Миколая традиційно відзначається 19 грудня і є одним із найбільш шанованих та найрадісніших християнських свят для дітей.

Середа, 21 грудня 2016 09:19
Під час заходу

16 грудня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд коледжів міста з нагоди Дня Святого Миколая.

Середа, 21 грудня 2016 09:01
Студенти БДМУ провели акцію «Подарунок від Миколая»

З ініціативи кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології 19 грудня з нагоди Дня Святого Миколая студенти 18 групи V курсу медичного факультету №2 разом з викладачем Галиною Коваль провели акцію «Подарунок від Миколая».

Середа, 21 грудня 2016 08:37
БДМУ співпрацюватиме з Державним комітетом судових експертиз Республіки Білорусь

20 грудня Буковинський державний університет відвідали представники Науково-практичного центру Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь.

Вівторок, 20 грудня 2016 17:14
Під час заходуДопоможемо Чудотворцю Миколаю прийти до дітей

Мабуть на землі немає жодної людини, яка б не знала, що за свято - свято Чудотворця Миколая. Прокинувшись зранку цього казкового дня ми дивимось під подушку і шукаємо там подарунок і не важливо чи він величезний чи зовсім маленький. Для нас важливий сам факт, що Миколай про нас не забув!