11 січня

Ткач А.В.

Четвер, 01 грудня 2016 13:59
Під час заходу

Українська громадська група сприяння щодо виконання Гельсінських угод, об’єднання діячів українського правозахисного руху, утворена в Україні 9 листопада 1976 р.

Середа, 30 листопада 2016 16:04
Під час заходу

25 листопада в БДМУ пройшла науково-практична конференція «Проблеми діагностики та лікування захворювань органів дихання та їх коморбідності – реалії сьогодення».

Середа, 30 листопада 2016 15:54
Під час заходу

Упродовж 22-29 листопада у Чернівцях проходили заходи у рамках концертного проекту композитора зі світовим ім’ям Гамми Скупинського (США).

Середа, 30 листопада 2016 15:49
Під час заходу

Студенти медичного факультету №4 2 групи разом із куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Анцуповою Вітою з нагоди 65-річчя зі дня народження буковинського співака, українського патріота Назарія Яремчука відвідали творчу вечірку «Поклич пісні до мого серця!» що відбулася в обласній книгозбірні.

Середа, 30 листопада 2016 15:45
Під час заходу

24 листопада у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» вже восьмий раз відбувся обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців.

Середа, 30 листопада 2016 15:32
Студенти БДМУ посіли ІІІ місце на Міжнародному мистецькому фестивалі

Впродовж 26-28 листопада в місті Львів відбувся V Міжнародний фестиваль - конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти».

Середа, 30 листопада 2016 12:43
Студентка БДМУ – в трійці лідерів Всеукраїнської олімпіади «Голос країни»

Впродовж 24-27 листопада в м.Київ проходила Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».