Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:24
Під час заходу

До Всесвітнього Дня боротьби з пневмонією, який відзначається 12 листопада, на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб доцент кафедри Віра Шупер та студенти медичного факультету № 4 провели круглий стіл «Актуальні питання діагностики та лікування пневмоній».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:21
Під час заходу

10 листопада асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Святослава Юрнюк провела зі студентами 15 групи 4 курсу медичного факультету №2 практичне заняття «Система прав людини у сфері охорони здоров’я. Особисті немайнові права людини у сфері охорони здоров’я» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:13
Під час заходу

10 листопада на кафедрі офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського за сприянням завідувача кафедри – професора Пенішкевича Я.І. та доцента Сикирицької Т.Б. з іноземними студентами відбувся День інформації, присвячений Міжнародному дню офтальмолога за темою: «Комп’ютерний зоровий синдром».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:09
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього Дня науки, студенти ІІ курсу медичного факультету №4 разом з куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата, к.мед.н. Вітою Анцуповою провели круглий стіл та відвідали захід «Панорама периодичних видань».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:00
Під час заходу

11 листопада співробітники кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ спільно з провіними спеціалістами ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» м. Київ, та Дніпропетровської медичної академії провели науково-практичну конференцію, приурочену Всесвітньому Дню науки присвячену питанням лікування та профілактики порушень ритму та раптової серцевої смерті. На Буковину приїхала ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами учених-кардіологів.

Понеділок, 14 листопада 2016 15:57
Під час заходу

8 листопада студенти БДМУ розповіли і показали на практиці студентам Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича основи надання першої долікарської допомоги.

Понеділок, 14 листопада 2016 13:04
Під час зустрічі

До Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку на кафедрі психології та філософії відбувся семінар «Журналістика як інститут формування громадської думки» для студентів 1 курсу спеціальності «Лікувальна справа».