22 березня

Ластівка І.В.

Четвер, 16 лютого 2017 08:50
Під час заходу

15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану у Чернівцях біля пам’ятника буковинцям, які загинули в Афганістані, відбувся урочистий мітинг, а в Центральному палаці культури – святкове зібрання.

Середа, 15 лютого 2017 22:06
В БДМУ проведено просвітницьку акцію «Не дай шанс інфаркту та інсульту»

11 лютого щорічно відзначається Всесвітній день хворого – міжнародний день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди по всій планеті.

Середа, 15 лютого 2017 21:50
Під час ефіру

15 грудня 2015 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про науку, техніку й інновації в цілях розвитку, в якій визнається повноцінний і рівний доступ до сфери науки, техніки і інновацій для жінок будь-якого віку, проголосивши 11 лютого Міжнародним днем жінок і дівчат в науці.

Середа, 15 лютого 2017 21:30
Під час нагородження

На початку лютого в Києві пройшов ІІ Міжнародний форум національно-патріотичного єднання і духовності «Лицар доброї волі».

Середа, 15 лютого 2017 09:10
Медичний консультативний центр БДМУ

14 лютого у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» відбулася презентація інформаційної системи «Медичний консультативний центр Буковинського державного медичного університету».

Вівторок, 14 лютого 2017 08:47
Отруйні стріли Купідона або розплата за насолоду

День Святого Валентина – незвичайне і романтичне свято, коли закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свою любов і подарувати приємні подарунки та солодкі поцілунки.