11 січня

Ткач А.В.

Середа, 30 листопада 2016 11:05
Під час зустрічі

В рамках підготовки до Дня відкритих дверей викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу серед учнів Чернівецьких шкіл.

Вівторок, 29 листопада 2016 15:54
Під час заходу

Нещодавно в КМУ «Міська поліклініка № 1» співробітники кафедри сімейної медицини та кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я була проведена науково-практична конференція на тему «Здоровий спосіб життя та довголіття», на якій були присутні дільничні терапевти та лікарі інших спеціальностей.

Вівторок, 29 листопада 2016 15:45
Під час заходу

Кожен народ (якщо це справжній народ, а не населення) має власну історію.

Вівторок, 29 листопада 2016 15:40
Під час заходу

25 листопада на кафедрі психології та філософії Вищого державного навчального закладу «Буковинський державний медичний університет» відбулася ІІ науково-практична конференція «Революція гідності. Три роки по тому».

Вівторок, 29 листопада 2016 15:35
Збірна команда БДМУ

Упродовж 18-21 листопада у спорткомплексі БДМУ традиційно проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд з нагоди Міжнародного Дня Студента. Цей турнір щороку збирає все більше учасників. Цього року у турнірі брали участь команди ВНЗ та коледжів області.

Вівторок, 29 листопада 2016 15:29
Під час змагань

Впродовж 23-24 листопада у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

Субота, 26 листопада 2016 20:19
Студенти БДМУ вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Артисти народного аматорського студентського театру БДМУ презентували театралізовану постановку під час заходу-реквієм з нагоди 70-річниці Голодоморів в Україні.