Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

7 грудня
Дутчак В.Д.
Клим О.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.

12 грудня
Бахмач Т.В.
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Савіч В.О.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Попович А.І.

19 грудня
Вацик М.З.


20 грудня
Глинський І.Д.
Давидова Н.В.
Костащук В.В.
Топоровська О.Ф.
Трефаненко І.В.

22 грудня
Беседінська Н.І.
Кучірка А.М.
Сергеєва Г.В.
Степан Н.А.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:24
Під час заходу

До Всесвітнього Дня боротьби з пневмонією, який відзначається 12 листопада, на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб доцент кафедри Віра Шупер та студенти медичного факультету № 4 провели круглий стіл «Актуальні питання діагностики та лікування пневмоній».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:21
Під час заходу

10 листопада асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Святослава Юрнюк провела зі студентами 15 групи 4 курсу медичного факультету №2 практичне заняття «Система прав людини у сфері охорони здоров’я. Особисті немайнові права людини у сфері охорони здоров’я» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:13
Під час заходу

10 листопада на кафедрі офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського за сприянням завідувача кафедри – професора Пенішкевича Я.І. та доцента Сикирицької Т.Б. з іноземними студентами відбувся День інформації, присвячений Міжнародному дню офтальмолога за темою: «Комп’ютерний зоровий синдром».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:09
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього Дня науки, студенти ІІ курсу медичного факультету №4 разом з куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата, к.мед.н. Вітою Анцуповою провели круглий стіл та відвідали захід «Панорама периодичних видань».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:00
Під час заходу

11 листопада співробітники кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ спільно з провіними спеціалістами ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» м. Київ, та Дніпропетровської медичної академії провели науково-практичну конференцію, приурочену Всесвітньому Дню науки присвячену питанням лікування та профілактики порушень ритму та раптової серцевої смерті. На Буковину приїхала ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами учених-кардіологів.

Понеділок, 14 листопада 2016 15:57
Під час заходу

8 листопада студенти БДМУ розповіли і показали на практиці студентам Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича основи надання першої долікарської допомоги.

Понеділок, 14 листопада 2016 13:04
Під час зустрічі

До Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку на кафедрі психології та філософії відбувся семінар «Журналістика як інститут формування громадської думки» для студентів 1 курсу спеціальності «Лікувальна справа».