21 січня

Усата Г.М.

Середа, 18 січня 2017 15:10
Під час заходу

19 січня українці святкують Водохреща – день, коли Ісус Христос охрестився й освятив воду.

Вівторок, 17 січня 2017 16:23
Купання в ополонці на Водохреща: поради лікаря

Незабаром нас очікує завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє. У цей день прихожани святять воду, яка зберігає свої цілющі властивості протягом року, а також пірнають в ополонку.

Вівторок, 17 січня 2017 16:20
Щодо оцінювання рівня компетентності студентів та лікарів-інтернів

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що у 2017 році буде проведено оцінку стану медичної освіти в Україні у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими, за результатами зовнішнього оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів в Україні

Понеділок, 16 січня 2017 16:05
Засоби підвищення імунітету

Імунітет – це система різних механізмів, що забезпечує виживання людини в змінних умовах навколишнього середовища. Серед найбільш потужних агресивних факторів навколишнього середовища виділяються постійна агресія (вірус, мікроорганізм, найпростіші, гельмінти тощо), хронічна інтоксикація, електромагнітне випромінювання, емоційне напруження, значне фізичне навантаження.

Понеділок, 16 січня 2017 11:29
5 головних медичних відкриттів 2016 року

За 12 місяців минулого 2016 року вченим по всьому світу вдалося зробити безліч відкриттів і провести сотні вдалих дослідів. Однак,  найголовнішими досягненнями медиків у минулому році були наступні.

Четвер, 12 січня 2017 14:51
Імунізація та принципи її проведення в імунокомпроментованих осіб

Імунопрофілактика – це метод індивідуального чи масового захисту населення від інфекційних хвороб шляхом створення або підсилення імунітету.

Середа, 11 січня 2017 16:33
Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців Будинку дитини

Новий рік та Різдво – одні з наулюбленіших дитячих свят. На жаль, є дітки, які обділені батьківською любов’ю та увагою і які не отримають очікуваного подаруночка у сімейному колі.