24 лютого

Савіцький В.В.

Вівторок, 21 лютого 2017 11:52
Під час конференції

17-18 лютого в Навчально-лікувальному центрі «Університетська клініка» ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» співробітниками центру під керівництвом головного лікаря Олега Максиміва, було проведено науково-практичну конференцію «Ключові підходи в сучасній стоматології».

Вівторок, 21 лютого 2017 11:43
Під час змагання

18-19 лютого у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з класичного пауерліфтингу з нагоди 28 річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій.

Вівторок, 21 лютого 2017 08:36
Під час пленарного засідання

13, 15, 20 лютого проходила 98 підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Понеділок, 20 лютого 2017 16:16
Вшанування Героїв Небесної Сотні

Сьогодні з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, представники влади області, міста та громадськості поклали квіти та запалені лампадки до могил Героїв Небесної Сотні та антитерористичної операції на Центральному кладовищі міста Чернівці.

Понеділок, 20 лютого 2017 16:02
Під час заходу

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Понеділок, 20 лютого 2017 15:10
Студентка БДМУ посіла ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови

18 лютого на базі Чернівецької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 відбулося урочисте відкриття фінального етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців обласного етапу.

Понеділок, 20 лютого 2017 11:29
Наукова конференція професорсько-викладацького складу БДМУ

13 та 15 лютого в університеті відбулися секційні засідання 98 підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».