Кожокару В.І.

Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Понеділок, 07 листопада 2016 17:24
Благодійна акція «Зігріємо маленькі долоньки!»

Студенти та викладачі БДМУ провели благодійну акцію в Чернівецькому будинку дитини.

Понеділок, 07 листопада 2016 17:02
Зустріч випускників БДМУ 2006 року

4 листопада відбулася зустріч випускників БДМУ 2006 року. І хоча пройшло не так багато часу, випускники із задоволенням переглянули свій фотоальбом та світлини із студентського життя.

Понеділок, 07 листопада 2016 04:17
Співробітники бібліотеки БДМУ провели тематичні заходи до Тижня відкритого доступу

В рамках Міжнародного тижня відкритого доступу (24-29 жовтня) завідувачем інформаційно-бібліографічним відділом з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою-Білійчук А.О. та провідним бібліотекарем Задерей С.І. проведено ряд заходів з інформування студентів про академічні журнали, репозиторії та інші змістовні інформаційні ресурси.

Понеділок, 07 листопада 2016 04:13
Студенти БДМУ взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті з домедичної допомоги

29 жовтня студенти Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» Романчук Віктор, Косован Дмитро та Дядик Віктор взяли участь у І Всеукраїнському чемпіонаті з домедичної допомоги, який проходив на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені Горбачевського МОЗ України».

Понеділок, 07 листопада 2016 04:10
Під час урочистостей

3 листопада в Чернівецькій обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди 98-ї річниці Буковинського народного віча.

Понеділок, 07 листопада 2016 02:21
Студенти БДМУ отримали Гран-прі Всеукраїнського конкурсу

Ансамбль «Букмед» БДМУ отримав Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Осіння Пектораль талантів 2016».

Неділя, 06 листопада 2016 04:21
Студенти БДМУ провели школярам тренінг з тактичної медицини

31 жовтня студенти БДМУ вчили школярів Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей надавати першу долікарську допомогу.