21 січня

Усата Г.М.

П'ятниця, 25 листопада 2016 13:05
Насильство можна попередити

Насильство над дітьми – проблема, яка завжди існувала і скоріш за все, ще дуже довго буде існувати у сучасному суспільстві.

П'ятниця, 25 листопада 2016 12:48
Як прожити день без покупок

Шопоголік – це людина, яка постійно думає про купівлю якихось речей, часто абсолютно їй не потрібних. Їй подобається процес їх вибору і придбання.

П'ятниця, 25 листопада 2016 12:33
Що обираєш: красу чи куріння?

«Палити шкідливо» – в наш час ця фраза стала крилатою. Практично жоден з числа курців навіть не усвідомлює, її серйозність.

П'ятниця, 25 листопада 2016 02:45
Вчена рада БДМУ

24 листопада відбулося чергове засідання вченої ради університету, яке розпочалося традиційно з вручення вітальних адрес ювілярам. Також професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ вручив подяки студентам – учасникам мистецьких студій палацу «Академічний» та їх творчим керівникам за зайняті призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

Четвер, 24 листопада 2016 16:07
Під час заходу

До Дня пам’яті жертв голодомору 1932 - 1933 років у бібліотеці - філії № 4 ЦБС м.Чернівців для студентів 3-го курсу 2 групи коледжу БДМУ (куратор Ежнед Марія) проведено годину історичної правди «Дзвони скорботи в серцях поколінь…»,

Четвер, 24 листопада 2016 15:52
Студенти коледжу БДМУ провели «Абетку здоров’я» з вихованцями школи-інтернату

23 листопада студенти коледжу БДМУ провели просвітницько-благодійну акцію з дітками – учнями Чернівецької школи-інтернату №4.

Четвер, 24 листопада 2016 15:37
Під час заходу

21 листопада проведено патріотичний захід «Україна – територія гідності та свободи!» зі студентами 20 групи ІІІ курсу медичного факультету №2, організований куратором доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.