Кожокару В.І.

Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Четвер, 03 листопада 2016 16:10
Гастроезофагеально рефлюксна хвороба: лікувальне харчування

ГЕРХ — це багатофакторне захворювання, розвитку якого сприяє ряд чинників: хіатальна грижа, відносна або абсолютна недостатність замикального механізму кардії, вагітність, стрес, робота, пов’язана з нахилами тулуба, паління, деякі медикаменти.

Четвер, 03 листопада 2016 11:56
Морфологічні передумови виникнення захворювань дихальної системи

Звертаючи увагу на питання щодо передумов розвитку захворювань органів дихальної системи, в першу чергу, потрібно наголосити про особливості сучасного способу життя.

Четвер, 03 листопада 2016 11:44
Під час семінару

Впродовж 31 жовтня – 1 листопада 2016 у Львові за ініціативи ВООЗ, Європейського регіонального Бюро ВООЗ в Україні, ЮНІСЕФ та сприяння Міністерства охорони здоровся України, Національної Академії Медичних наук України відбувся семінар «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку» (ІВХДВ).

Середа, 02 листопада 2016 16:10
Артеріальна гіпертензія та зниження інтелекту

Артеріальна гіпертензія, за визначенням Комітету експертів ВООЗ, - це стан, що характеризується стійким підвищеним рівнем систолічного та/або діастолічного артеріального тиску крові в судинах. При відсутності адекватного лікування вона призводить до порушення роботи життєво важливих органів, таких як серце, головний мозок, нирки.

Середа, 02 листопада 2016 16:01
Пневмонія. Перші ознаки хвороби

Осінньо-зимовий період – період, коли ймовірність підхопити інфекцію дихальних шляхів зростає в рази. Багато людей недооцінюють загрозу і переносять патології на ногах, що згубно позначається на стані організму. Одною з найбільш підступних і небезпечних для життя людини інфекційних захворювань є пневмонія.

Середа, 02 листопада 2016 15:57
Під час анкетування

При зміні сезонів людський організм, в тому числі й підлітковий, повністю перебудовує свою роботу. Щоб цей процес відбувся без негативних наслідків для організму, слід правильно вітамінізовано харчуватися.

Середа, 02 листопада 2016 15:50
Під час зустрічі

28 жовтня відбулося позачергове засідання Чернівецької обласної асоціації ортопедів-травматологів, яку очолює завідувач кафедри травматології та ортопедії ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» професор Володимир Васюк.