Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Середа, 02 листопада 2016 11:31
Під час Уроку здоров'я

Лікарі – інтерни та студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для учнів Чернівецької гімназії №4.

Вівторок, 01 листопада 2016 15:58
Студенти БДМУ провели благодійну акцію «Зігрій солдата»

Студенти коледжу БДМУ провели благодійну акцію в підтримку бійців Збройних сил України.

Вівторок, 01 листопада 2016 14:37
Під час зустрічі

28 жовтня студенти БДМУ у рамках дії наукового гуртка кафедри психології та філософії  зустрілися з представниками Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які ознайомили студентів з роботою центру та розповіли про особливості всиновлення дітей у Чернівецькій області.

Понеділок, 31 жовтня 2016 15:48
Зустріч випускників БДМУ 2001 року

28 жовтня відбулася зустріч випускників БДМУ (тоді Буковинської державної медичної академії) 2001 року.

Понеділок, 31 жовтня 2016 15:42
Засідання індійської спільноти та English speaking club БДМУ

28 жовтня з ініціативи індійської спільноти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та за участю членів English Speaking Club відбулось друге засідання дискусійного клубу, присвяченого 85 річниці з дня народження Абдула Калама.

Понеділок, 31 жовтня 2016 13:14
Що таке інсульт і як його перемогти

Цереброваскулярні захворювання і найбільш важкі їх форми – гострі порушення мозкового кровообігу, до яких належить інсульт – є найважливішою медико-соціальною проблемою, що наносить колосальну втрату здоров’ю нації.

Понеділок, 31 жовтня 2016 12:56
Під час конференції

Впродовж 27-28 жовтня у Києві проходила науково-практична конференція з міжнародною участю «Сьогодення та перспективи розвитку сімейної медицини» за підтримки МОЗ України, Міжнародної громадської організації «Міжнародна Асоціація «Здоров’я суспільства».