11 січня

Ткач А.В.

Четвер, 24 листопада 2016 15:35
Під час заходу

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх захисників, що віддали життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Української держави,

Четвер, 24 листопада 2016 15:15
Антибіотикорезистентність у комплексному лікуванні вугрової хвороби

Вугрова хвороба (вугри звичайні, акне) – найбільш поширений дерматоз в осіб молодого віку, який відносять до групи піодермій – гноячкових хвороб шкіри.

Четвер, 24 листопада 2016 14:56
Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я дитини

Здоров’я нації сьогодні – загальнодержавний показник, який віддзеркалює рівень соціально-економічного розвитку суспільства. Умови сьогодення свідчать про актуальність проблеми збереження здоров’я дітей в Україні, оскільки майже 90% дітей дошкільного віку, учнів і студентів мають відхилення у здоров’ї.

Четвер, 24 листопада 2016 14:34
Під час заходу

23 листопада на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ було проведено просвітницьку акцію «Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я дитини».

Четвер, 24 листопада 2016 14:20
Студенти БДМУ провели поетичний вечір-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні

Минуло три роки після трагічних подій Революції Гідності. Буремні й доленосні події другого Майдану вплинули на кожного українця, залишивши вічну рану в серцях.

Середа, 23 листопада 2016 16:49
Януся – майбутнє України

Студенти коледжу БДМУ долучилися до флешмобу заради порятунку дитини – 3-річної Яни Дяківнич.

Середа, 23 листопада 2016 16:44
Під час матчу

19 листопада в місті Луцьк відбулось відкриття представництва ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків». Традиційно відкриття розпочалось зі слів привітання Голови ГО “ВО «УФАМ» Олександра Балицького та представників Волинського осередку. Також було зіграно товариську гру між Збірною лікарів України та Збірною лікарів Волині, яка закінчилась перемогою останніх з рахунком 2:1.