Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Понеділок, 31 жовтня 2016 12:51
Під час заходу

28 жовтня студенти 5 курсу 47 групи, під керівництвом куратора групи Олександри Шуленіної провели акцію до Міжнародного Дня Псоріазу. Цей День присвячений людям, хворим на псоріаз або псоріатичний артрит.

Понеділок, 31 жовтня 2016 12:48
Під час консультації

В рамках Міжнародного Дня боротьби з псоріазом, який щорічно відзначають 29 жовтня майже в 50 країнах світу, кафедрою дерматовенерології проведено ряд тематичних заходів.

Понеділок, 31 жовтня 2016 12:38
Під час заходу

Студенти медичного факультету №1 та співробітники кафедри дерматовенерології БДМУ розповіли чернівчанам про псоріаз.

Понеділок, 31 жовтня 2016 12:31
Під час заходу

Студенти БДМУ та співробітники кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я завершили місячну просвітницьку акцію щодо профілактики інсульту.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 15:28
Під час заходу

25 жовтня в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшов вебінар «Українознавство як навчально-виховна дисципліна та основа формування світогляду української молоді».

П'ятниця, 28 жовтня 2016 15:12
Кубок Чернівців з легкої атлетики

22 жовтня відбулися змагання з легкої атлетики відкритого кубку м. Чернівці «Ратуша 2016», в яких взяли участь спортсмени БДМУ.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 15:09
Обласні змагання з легкоатлетичного кросу

Останніми вихідними у парку культури та відпочинку ім. Т.Г Шевченка відбулися змагання першості області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Наша збірна вже традиційно достойно представила університет на змаганнях, виборовши срібні нагороди.