11 січня

Ткач А.В.

Середа, 23 листопада 2016 15:49
Студентка БДМУ отримала диплом з відзнакою на Міжнародній конференції

10-13 листопада у м. Крайова, Румунія. проходила 18 Міжнародна медична конференця студентів.

Середа, 23 листопада 2016 15:32
Під час заходу

17 листопада в рамках глобальної програми «Антибіотики: використовуйте обережно» доцентом кафедри акушерства та гінекології Світланою Косіловою було проведено бесіду із лікарями-слухачами ПАЦ навчання зі спеціальності «Акушерство і гінекологія» на тему «Вплив антибактеріальної терапії на стан плода».

Середа, 23 листопада 2016 15:26
Під час заходу

20 листопада – Міжнародний день педіатра. Саме педіатри оберігають здоров’я наших дітей саме тому, мабуть, їхнє професійне свято співпадає із Всесвітнім днем дитини.

Середа, 23 листопада 2016 15:12
BIMCO 2017

5-7 квітня 2017 року на базі БДМУ відбудеться ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» BIMCO 2017.

Вівторок, 22 листопада 2016 15:49
Під час заходу

Упродовж трьох днів молоді науковці провідних університетів України поглиблювали навики професійної комунікації англійською мовою в сфері наукових досліджень під час тренінгових семінарів «Researcher Connect» організованих Британською Радою в Україні (British Council Ukraine).

Вівторок, 22 листопада 2016 15:37
Під час акції

З ініціативи співробітників кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ була проведена санітарно-просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби проти тютюнокуріння.

Вівторок, 22 листопада 2016 15:22
Під час акції

Студенти 4 курсу, 19 групи, спеціальність «Лікувальна справа» (куратор – доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ – Тетяна Безрук провели освітньо-просвітницьку просвітницьку акцію боротьби з курінням «Кинути палити: прагнути і реалізувати».