10 лютого

Калуцький І.В.

Неділя, 04 грудня 2016 10:49
Під час засідання

1 грудня викладачі кафедри судової медицини та медичного правознавства (доц.Ванчуляк О.Я. та ас. Гараздюк М.С.) провели засідання круглого столу з студентами медичного факультету № 2 на тему: «Запобігання зараженню ВІЛ/СНІД у процесі проведення судово-медичної експертизи».

П'ятниця, 02 грудня 2016 15:33
Під час акції

1 грудня викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету провели ряд просвітницько-профілактичних заходів до Дня боротьби зі СНІДом.

П'ятниця, 02 грудня 2016 15:13
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України.

П'ятниця, 02 грудня 2016 14:53
Стигма, дискримінація та толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ

Світ, у якому понад 40 мільйонів людей живуть із ВІЛ/СНІДом (ЛЖВ), не може відгородитись від них. Але й нині упередженість стосовно ВІЛ-інфікованих і стигма є дуже актуальними.

П'ятниця, 02 грудня 2016 13:55
Під час акції

Представники БДМУ – асистент кафедри мікробіології та вірусології Попович Валентина разом зі студентами медичного факультету №2 (29 групи) та №3 (53 групи, іноземні студенти), провели акцію, щодо Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Не дай СНІДУ шанс».

П'ятниця, 02 грудня 2016 13:35
Під час заходу

Напередодні Дня Святого Миколая студенти 1 та 2 груп 1 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» (навчання на основі базової загальної середньої освіти) разом зі своїми кураторами Катериною Купчанко та Мартою Матущак за підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Петринич провели благодійну акцію для учнів територіально віддаленої від центру міста Чернівецької школи-інтернату № 4.

П'ятниця, 02 грудня 2016 13:26
Під час заходу

Співробітники кафедри медичної біології та генетики впродовж багатьох років опікуються вихованцями спеціалізованого дитячого навчального закладу №31 м.Чернівці, організувавши догляд за цією когортою діток.