11 січня

Ткач А.В.

Понеділок, 21 листопада 2016 16:19
Під час заходу

На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології був проведений круглий стіл зі студентами V курсу 12 групи на тему «Профілактика розвитку вагінального кандидозу».

Понеділок, 21 листопада 2016 16:16
Профілактика секс-трансмісивних інфекцій

Сучасна статистика по бактерійних і вірусних ЗПСШ, як би не старалися статистики, не показує справжньої картини захворюваності.

Понеділок, 21 листопада 2016 16:12
Під час заходу

21 листопада на Центральній площі міста Чернівці з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулося громадське віче, в якому також взяли участь викладачі та студенти БДМУ.

Понеділок, 21 листопада 2016 15:30
Сьогодні модно бути здоровим

Сьогодні список статевих інфекцій налічує більше 30 збудників. Найбільш відомі з них – це гонорея, сифіліс, герпес і вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), серед найпоширеніших інфекцій – хламідіоз, мікоплазмоз, вірусний гепатит, цитомегаловірусна інфекція.

Понеділок, 21 листопада 2016 15:17
Історія розвитку доставкових пристроїв для інгаляційної терапії

Здавна люди зрозуміли, що найкращим способом лікування бронхолегеневих захворювань є інгаляційна терапія. Спочатку практикували обкурювання хворого з нападом ядухи димом беладонни, тривало використовували парові та олійні інгаляції, практикувалось навіть паління цигарок з сушеними лікарськими рослинами, здатними вплинути на симптоми бронхо-легеневих захворювань.

Понеділок, 21 листопада 2016 15:02
Під час заходу

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом.

Понеділок, 21 листопада 2016 14:57
Під час заходу

Метою Всесвітнього дня боротьби з діабетом є підвищення поінформованості про діабет – не тільки про кількість хворих на цукровий діабет, але і про те, як можна запобігти розвитку цієї хвороби у багатьох випадках.