Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Четвер, 27 жовтня 2016 17:04
Під час заходу

Упродовж 25-26 жовтня 2016 р. у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проходили науково-практична конференція «Актуальні питання діагностики та лікування алергічних і неалергічних захворювань респіраторної системи у дітей» і сателітний симпозіум «Сучасні технології та інновації викладання педіатрії та пульмонології».

Четвер, 27 жовтня 2016 17:00
Під час конференції

Упродовж 20-23 жовтня у м. Белград (Сербія) проходила Міжнародна конференція «Global Students’ Conference of Biomedical Sciences».

Четвер, 27 жовтня 2016 16:56
Під час зустрічі

26 жовтня в кінотеатрі «Чернівці» відбулася зустріч студентської молоді та небайдужих громадян нашого міста з учасниками Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Четвер, 27 жовтня 2016 12:25
БДМУ обрано контактним пунктом рамкової програми ЄС «Горизонт 2020»

БДМУ затверджений регіональним контактним пунктом рамкової програми ЄС «Горизонт 2020» за тематичним напрямом: здоров’я, демографічні зміни та благополуччя.

Четвер, 27 жовтня 2016 12:21
Студенти БДМУ провели акцію «Стоп грип»

25 жовтня студенти медичного факультету №1 БДМУ провели просвітницьку акцію для чернівчан та гостей міста щодо профілактики грипу.

Середа, 26 жовтня 2016 16:43
В БДМУ відзначили День ООН

Студенти БДМУ за підтримки UMSA спільно з кафедрою іноземних мов БДМУ провели просвітницьку акцію, спрямовану на популяризацію та роз’яснення завдань та викликів, які стоять перед ООН.

Середа, 26 жовтня 2016 16:34
Викладач БДМУ взяла участь в презентації проекту МОЗ та Британського медичного журналу

20 жовтня на базі Національної медичної академії післядипломної освіти відбулося урочисте відкриття спільного британо-українського Проекту для англомовних фахівців зі спеціальностей, які мають медичну практику на перетині з інфекційними хворобами.