Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

11 січня
Візниця Н.М.
Митринюк Т.І.

12 січня
Котик Т.І.
Морар І.К.
Тучапський С.В.
Хитик Т.І.

13 січня
Черновська Н.В.

14 січня
Киселиця В.М.
Ринжук В.Є.
Ткачук С.С.
Тунек В.І.

15 січня
Гловацька А.І.

16 січня
Ілащук Є.В.
Куріцина С.А.
Равлюк Л.А.
Сорохан О.Я.

17 січня
Андрієць В.Л.
Олійник О.Д.
Паліброда Н.М.
Шпіньова О.М.

18 січня
Паліс О.О.
Цуркан С.В.

19 січня
Боднар Г.Б.
Колоскова О.К.
Сапунков О.Д.
Швець О.М.
Шмигельська С.Т.

20 січня
Рудницький Р.І.
Сушинська Л.В.

21 січня
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Понеділок, 21 листопада 2016 10:37
Принципи здорового способу життя

Здоров’я – поняття багатопланове. Це не лише відсутність хвороб, але й високий рівень пристосування, благополуччя, комфортне психологічне самопочуття, толерантні соціальні відносини. На сучасному етапі виділяють такі складові здоров’я людини: духовне, соціальне, психологічне, інтелектуальне, емоційне, фізичне й особисте. Всі аспекти здоров’я людини однаково важливі й повинні розглядатися у взаємозв’язку.

Понеділок, 21 листопада 2016 04:13
Благодійна акція до Дня педіатра

День педіатра в Україні відзначають 20 листопада. Це свято співпадає зі Всесвітнім днем дитини. Таке співпадіння невипадкове, адже головна задача педіатра – попередити виникнення захворювання у дитини.

Понеділок, 21 листопада 2016 04:11
Студенти БДМУ проти куріння

«Ми – проти куріння! Ми – здорове покоління!» - під таким гаслом 17 листопада у Міжнародний день відмови від куріння проведено круглий стіл зі студентами 5 групи 1 курсу стоматологічного факультету та 20 групи 3 курсу медичного факультету № 2, організований кураторами доцентами кафедри фармакології Ольгою Кметь та Інною Кишкан.

Понеділок, 21 листопада 2016 04:09
В БДМУ відзначили Всесвітній день філософії

17 листопада на кафедрі суспільних наук та українознавства за ініціативою професора Антонія Мойсея проведені заходи з нагоди Всесвітнього дня філософії. На заняттях з філософії студентам розповіли про історію вивчення філософії в стінах навчального закладу. Акцентувалася увага на здобутках, який формувався професорсько-викладацьким складом кафедри протягом багатьох десятиліть.

Понеділок, 21 листопада 2016 04:02
Метод кенгуру, або ближче до мами

Вперше цей метод був апробований в вересні 1979 року лікарями Едгаром Рей Санабрія і Гектором Мартинець Гомез в Боготі, Колумбія. Щоб якось компенсувати брак інкубаторів для виходжування недоношених дітей і запобігти поширенню внутрішньолікарняних інфекцій, Рей і Мартинець спробували використовувати тепло материнського тіла для попередження загибелі недоношених дітей від переохолодження.

Понеділок, 21 листопада 2016 03:54
Передчасно народжені діти

Згідно наказів МОЗ України №179 та №584 недоношеною новонародженою вважається дитина, яка народилася у термін вагітності з 22-го повного до 37-го повного тижня (154 – 259 повних діб, рахуючи від першого дня останнього нормального менструального циклу) незалежно від маси тіла та зросту дитини при народженні за наявності ознак життя таких як серцебиття, дихання, довільних рухів м’язів, пульсації пуповини.

Понеділок, 21 листопада 2016 03:50
Системні антибіотики при піодерміях : використовуйте обережно

В останні роки актуальною проблемою в різних галузях медицини є розвиток у хворих резистентності до антибактеріальних препаратів, через що за ініціативи ВООЗ наприкінці листопада проводиться глобальна Всесвітня кампанія «Антибіотики: використовуйте обережно!».