Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

27 жовтня
Ілащук Т.О.
Лютик М.Д.

28 жовтня

Недокіс Т.І.

29 жовтня

Апетроає П.Г.
Верега О.Г.
Назимок Є.В.
Печеряга С.В.
Руснак-Каушанська О.В.
Цеона А.І.

30 жовтня

Лобач Г.Д.
Сокольник С.В.

31 жовтня

Асташин С.Б.
Каліновська І.В.
Шутак Л.Б.

1 листопада
Адажій А.А.
Гідор В.Д.
Макар Б.Г.
Мороз А.В.

2 листопада
Петринич В.В.
Ротар В.І.

3 листопада
Березовський А.В.
Гвоздецька-Полянська С.І.
Медуха Н.В.
Товкач Ю.В.

4 листопада
Ільчишин Т.І.
Гординська Р.П.
Гресько М.Д.

5 листопада
Лупашку Н.В.
Опалка М.В.
Орновицький Д.І.
Рогач Т.І.

Четвер, 08 вересня 2016 16:15
Під час акції

8 вересня з нагоди Міжнародного дня грамотності студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету разом з головним куратором факультету Яною Телекі провели соціальну акцію "Бути грамотним – це стильно".

Четвер, 08 вересня 2016 00:38
Самогубство можна попередити

10 вересня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила Всесвітнім днем запобігання самогубствам. Україна увійшла до групи країн із високим рівнем суїцидальної активності. Кількість самогубств у нашій країні – на одному рівні з числом ДТП. Самогубства посідають третє місце після смертності від серцево-судинних і онкологічних захворювань. Особливо викликають турботу у науковців та фахівців-практиків випадки суїцидальної поведінки серед молоді.

Середа, 07 вересня 2016 14:14
Студенти коледжу БДМУ побували на зустрічі з українським письменником

6 вересня студенти коледжу Буковинського державного медичного університету (Доріна Цициу, Мар’яна Краснян, Юлія Скіпор, Дмитро Закордонський) разом із доцентом Оксаною Петринич, заступником директора коледжу БДМУ з виховної роботи побували у Муніципальній бібліотеці імені Анатолія Добрянського на зустрічі з українським письменником Богданом Волошиним та презентації його книги «Політ золотої мушки».

Середа, 07 вересня 2016 01:09
Атопічний марш. Вікові особливості алергічних захворювань

У наш час на алергічні захворювання страждає 25-30% дитячої популяції, спостерігається значне їх «помолодшання» (зміщення початку на більш ранній вік) і тенденція до почастішання тяжких клінічних форм, що висуває проблему лікування і профілактики алергії у дітей на одне з провідних місць у сучасній клінічній педіатрії.

Понеділок, 05 вересня 2016 18:36
Під час візиту

5 вересня у всьому світі оголошено Міжнародним днем благодійності.

Неділя, 04 вересня 2016 10:52
Які хвороби передаються через грудне молоко

У період грудного вигодовування лише деякі захворювання є показанням для відмови від природного годування. В основному годування можна продовжувати, одночасно приймаючи курс лікування. Іноді практикується тимчасове призупинення годування через серйозне захворювання, під час якого матері необхідно зціджувати молоко.

П'ятниця, 02 вересня 2016 10:47
Спростовані міфи про настання вагітності

Нерідко люди стають жертвами міфів про настання вагітності… Як уберегти себе? Подібні міфи виникають від неточного і неповного знання про те, що і як йде насправді. Сарафанне радіо працює швидко і добре, тому напівправдиві і помилкові міфи про настання вагітності мають широке поширення. У цій статті ми розповімо про найпоширеніші міфи про настання вагітності.