11 січня

Ткач А.В.

Неділя, 20 листопада 2016 01:49
В БДМУ відзначили День педіатра

18 листопада на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся круглий стіл, присвячений Дню педіатра.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:37
Курінню - ні!

Заборона куріння у громадських місцях є одним з першочергових заходів, визначених Рамковою конвенцією Всесвітньої організації охорони здоров'я з боротьби з тютюном, які мають сприяти подоланню тютюнової пандемії і зниженню шкідливого впливу тютюнопаління на здоров'я населення.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:33
Позитивні думки - основа довголіття

Найважливішим для активного довголіття людини є позитивний погляд на життя. Життєрадісній людині завжди живеться легше. Сміх дає сили.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:24
Застосування антибіотиків при лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом

Венеричні хвороби – це захворювання, які передаються, як правило, статевим шляхом.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:18
Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків

14-20 листопада 2016 проходить Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків.

П'ятниця, 18 листопада 2016 16:08
Медики виявили «отупляючий вірус»

Не варто дивуватися тому, що деякі віруси (наприклад, вірус грипу) можуть переходити до людини від тварин – наприклад, свиней, мавп, і т. д. Але ось хто дійсно гідний подиву, так це вірус ATCV-1 (Acanthocystis turfacea Chlorella virus 1), який, як вважається, прийшов до нас від прісноводних зелених водоростей.

П'ятниця, 18 листопада 2016 15:38
Валентина Головко оголошує переможців у номінації "Кращий студент-митець БДМУ" 2016 року

«Вчитися легко, коли вчитися цікаво!» - девіз студентів Буковинського державного медичного університету. В День студента хочеться відзначити усі визначні здобутки за попередній навчальний рік найталановитіших студентів-медиків. Давайте пригадаємо успіхи учасників студій палацу «Академічний».