22 березня

Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Четвер, 05 січня 2017 10:57
Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців Чернівецького реабілітаційного центру

Напередодні новорічно-різдвяних свят студенти Буковинського державного медичного університету провели благодійну акцію для вихованців Чернівецького навчально-реабілітаційного центру.

Четвер, 05 січня 2017 09:09
Вчені заявили про новий орган в тілі людини

Учені з Університету Лімеріка в Ірландії провели дослідження, у процесі якого було знайдено невивчений до цього орган, що знаходиться в травній системі людини.

Вівторок, 03 січня 2017 15:08
Під час візиту

З нагоди Новорічних свят з добрим словом та з солодкими подарунками до діточок Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 завітали студенти 3 курсу 29 групи медичного факультету № 2 (куратор – асистент кафедри патологічної анатомії Іліка Віталій).

Вівторок, 03 січня 2017 14:54
Під час заходу

29 грудня для студентів-іноземців на кафедрі суспільних наук та українознавства було проведено виховний захід “Напередодні українського Різдва” (On the Eve of Ukrainian Christmas).

Вівторок, 03 січня 2017 14:41
Студенти БДМУ долучилися до акції «Зігрій солдата»

Співробітники кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії БДМУ за сприяння завідувача кафедри, професора Олександра Захарчука передали лікарську рослинну сировину (квіти липи, плоди смородини чорної, шипшини та горобини звичайної, ісландський мох) для оздоровлення Захисників в зоні ведення АТО.

Вівторок, 03 січня 2017 13:03
Системний червоний вовчак

Це системне захворювання сполучної тканини, яке розвивається на основі генетично зумовленої недосконалості імунорегуляторних процесів, що призводить до утворення безлічі антитіл до власних клітин і їх компонентів та виникнення імунокомплексного запалення, наслідком якого є ураження багатьох органів і систем.

Вівторок, 03 січня 2017 12:59
Дитина з синдромом Дауна

Синдром Дауна – поширене і відоме всім захворювання. Такий діагноз досить страшно почути кожним батькам. І абсолютно не має значення, чи був він поставлений під час вагітності, або після пологів. Сумно, але факт, що кожен 700-й малюк, який з'являється на світ, має одну зайву хромосому, яка і визначає всю його подальше життя – життя людини з синдромом Дауна.