22 березня

Ластівка І.В.

Вівторок, 03 січня 2017 12:35
Під час акції

Щорічно співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології , яку очолює Н.Б. Кузняк, проводить акцію з метою привітати дітей сиріт з Днем Святого Миколая та новорічними святами, котрі проживають у притулку за адресою м. Чернівці, вул.. Головна 169.

П'ятниця, 30 грудня 2016 12:28
Співробітники БДМУ привітала з ювілеєм директора Інституту травматології та ортопедії НАМН України

21 грудня виповнилося 80 років випускнику Чернівецького медичного інституту, знаному буковинцю, директору ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», заслуженому діячеві науки і техніки України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки, академіку НАМН України, доктору медичних наук, професору Георгію Васильовичу Гайку.

П'ятниця, 30 грудня 2016 12:14
Представники БДМУ долучилися до благодійна акції «Допоможи солдату»

Напередодні Новорічних свят було зорганізовано чергову благодійну акцію «Допоможи солдату» для військових, які захищають територіальну цілісність країни на Сході.

Четвер, 29 грудня 2016 12:16
Новорічне свято для дітей співробітників університету

У Палаці «Академічний» відбувся Новорічний ранок для дітей співробітників університету.

Середа, 28 грудня 2016 15:56
Міжнародний день подарунка

Створено безліч свят і традицій, на які прийнято дарувати подарунки. Ми приносимо подарунок на день народження, до особливих дат пов'язаних з професійною діяльністю. Загалом, будь-яка подія не обходиться без подарунка. Але є і свято подарунків, яке саме «говорить» за себе своєю назвою.

Вівторок, 27 грудня 2016 16:31
В БДМУ відбулися спортивні змагання для учнів спеціальних шкіл-інтернатів

21 грудня у спортивному комплексі БДМУ відбулися уже традиційні змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів. Цього року у змаганнях взяли участь 24 хлопчики та 5 дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1 та №2. Все це дітки до 12 років з вадами слуху, неврологічними захворюваннями та розумовими вадами.

Вівторок, 27 грудня 2016 14:12
Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели благодійну акцію до Дня Святого Миколая

Одним із найулюбленіших в народі свят завжди було свято святого Миколая. Проте є діти, що виховуються та ростуть без батьків і хочеться створити свято для таких діток, щоб вони відчули, що не самотні.