Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

П'ятниця, 21 жовтня 2016 12:36
Під час заходу

20 жовтня у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози зі студентами медичного факультету № 2 та стоматологічного факультету проведено дискусію: “7 хвилин заради життя”.

Четвер, 20 жовтня 2016 16:35
Під час заходу

19 жовтня студенти медичного факультету №1 БДМУ провели просвітницьку акцію до Всесвітнього дня профілактики остеопорозу.

Четвер, 20 жовтня 2016 16:18
Під час зустрічі

19 жовтня в межах відзначення Міжнародного дня музики відбулася зустріч студентів медичного факультету № 2 із Вікторією Тучинською-Ельгісер,

Четвер, 20 жовтня 2016 16:10
Під час заходу

19 жовтня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання обласної Спартакіади працівників медичних установ.

Четвер, 20 жовтня 2016 16:06
Під час змагань

15-16 жовтня спортивний клуб Буковинського державного  медичного університету спільно з федерацією пауерліфтингу Чернівецької області проводив чемпіонат області з пауерліфтингу.

Четвер, 20 жовтня 2016 15:18
Чи був ідеал жінки завжди однаковим

Краса абсолютна. Людське життя, все життя підкоряється красі. Краса вже існувала у Всесвіті до людини... – писав американський письменник Джек Лондон.

Середа, 19 жовтня 2016 17:04
Віруси Коксакі або синдром «руки-ноги-рот»

Перших представників вірусів Коксакі виділили Г. Долдорф і Г. Сіклз у 1948 році з кишечника дітей з поліомієлітоподібними ураженнями в госпіталі містечка Коксакі (штат Нью-Йорк, США). На честь містечка і названо вірус.