22 березня

Ластівка І.В.

Понеділок, 20 березня 2017 16:52
В БДМУ відзначили Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою

У березні 2017 року в усьому світі відзначають Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою. Таку акцію почали систематично проводити починаючи з 2008 року, за ініціативи Всесвітньої асоціації глаукоми та Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою.

Понеділок, 20 березня 2017 16:21
Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

Впродовж 16-17 березня на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова».

Понеділок, 20 березня 2017 16:05
Стимулювати імунітет дитини небезпечно

Бажання стимулювати («підняти», «підвищити», «покращити») імунітет з'являється майже у кожного, хто стикається з хворобою чи то у себе, чи у свого малюка.

Понеділок, 20 березня 2017 15:31
Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

Впродовж 14-18 березня 15 співробітників Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» пройшли стажування у м. Каунас (Литовська республіка) на базі Литовського університету наук здоров’я та Республіканської каунаської клініки.

Понеділок, 20 березня 2017 15:26
Під час заходу

Впродовж 13-16 березня в БДМУ проведено ряд тематичних заходів з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

Понеділок, 20 березня 2017 15:24
Під час зустрічі

17 січня в Україні вперше святкується День українського добровольця.

П'ятниця, 17 березня 2017 13:32
Студенти коледжу БДМУ вишили ікони-обереги для військових

Студенти коледжу БДМУ спеціальності Фармація 1 курс разом зі своїм куратором Катериною Купчанко провели виховний захід, присвячену Дню українського добровольця.