Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Понеділок, 05 грудня 2016 13:35
Під час відкритого заняття

30 листопада на базі БДМУ було проведене виїзне засідання Чернівецького обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації.

Понеділок, 05 грудня 2016 02:42
Під час конкурсу

30 листопада в палаці «Академічний» відбувся 15 загальноміський конкурс «Студент року 2016». 15 конкурсантів змагалися у 4 конкурсах.

Понеділок, 05 грудня 2016 01:45
Під час акції

В перший день зимового місяця людство відзначає День толерантного ставлення до людей ВІЛ позитивних або День боротьби із ВІЛ, СНІДом.

Понеділок, 05 грудня 2016 01:41
Під час заходу

1 грудня співробітниками кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб: професорами Оленою Колосковою, Лориною Івановою та доцентом Уляною Марусик була проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Понеділок, 05 грудня 2016 01:30
Міфи і реальність про куріння

Куріння – одна з найпоширеніших звичок, які завдають шкоди здоров'ю людини і цілого суспільства.

Неділя, 04 грудня 2016 10:49
Під час засідання

1 грудня викладачі кафедри судової медицини та медичного правознавства (доц.Ванчуляк О.Я. та ас. Гараздюк М.С.) провели засідання круглого столу з студентами медичного факультету № 2 на тему: «Запобігання зараженню ВІЛ/СНІД у процесі проведення судово-медичної експертизи».

П'ятниця, 02 грудня 2016 15:33
Під час акції

1 грудня викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету провели ряд просвітницько-профілактичних заходів до Дня боротьби зі СНІДом.