Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Вівторок, 25 жовтня 2016 14:36
Під час конференції

Впродовж 20-21 жовтня в м. Житомир на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася VІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи».

Вівторок, 25 жовтня 2016 12:43
Під час форуму

З метою поглиблення інтернаціональної наукової співпраці науковці з України взяли участь у 5-му Словацько-Чеському з’їзді судових медиків з міжнародною участю, який відбувався упродовж 12-13 жовтня у м. Мартін, (Республіка Словакія).

Вівторок, 25 жовтня 2016 12:12
Причини дитячого остеопорозу

Остеопороз – це системне захворювання скелета, яке характеризується зниженням кісткової маси і порушенням її мікроархітектоніки, що призводить до зниження міцності кістки і підвищення ризику переломів.

Вівторок, 25 жовтня 2016 12:06
Під час заходу

20 жовтня студенти Буковинського державного медичного університету за підтримки UMSA провели акцію до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози.

Вівторок, 25 жовтня 2016 11:31
Під час акції

19-22 жовтня відбулась благодійна акція для пацієнтів геріатричного пансіонату м. Чернівці за участю медичних фахівців вузького профілю, представлених співробітниками БДМУ та медичних установ як державної, так і приватної форм власності.

Вівторок, 25 жовтня 2016 09:22
Під час акції

Студенти медичного факультету №2 ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" провели просвітницьку акцію щодо здорового харчування для пацієнтів Міської клінічної лікарні №3.

Понеділок, 24 жовтня 2016 15:44
Причини виникнення і особливості профілактики остеопорозу

Остеопороз — небезпечне захворювання, в основному людей, які перейшли 40-річний рубіж.