11 січня

Ткач А.В.

Четвер, 17 листопада 2016 14:52
Під час нагородження

17 листопада в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів.

Середа, 16 листопада 2016 16:37
Під час конференції

12 листопада у м. Варшава в Республіці Польща відбулася медична конференція «II konferencja diabetologia interdyscyplinarnie».

Середа, 16 листопада 2016 16:26
Під час акції

На кафедрі хірургічної та дитячої стоматології під керівництвом завідувач кафедри – доц. Наталії Кузняк та доц. Оксани Годованець до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом студентами 5 курсу 3 групи спільно з асистентом кафедри Анастасією Котельбан проведено санітарно-просвітню роботу серед дітей, хворих на цукровий діабет, що перебувають на стаціонарному лікуванні в Обласній дитячій клінічній лікарні.

Середа, 16 листопада 2016 16:22
Студенти БДМУ розповіли чернівчанам як уберегтись від ГРВІ

15 листопада студенти медичного факультету №1 провели просвітницьку акцію «Профілактика ГРВІ».

Середа, 16 листопада 2016 16:16
Під час засідання

15 листопада відбулося чергове змагання англомовного студентського Інтелектуального клубу Студентського наукового товариства БДМУ.

Вівторок, 15 листопада 2016 15:13
Що таке планування сім’ї

Часто поняття «репродуктивне здоров’я» розуміють у вузькому сенсі – як фізіологічні та фізичні умови, що дають змогу відтворювати здорове потомство. Але репродуктивне здоров’я складається з декількох компонентів: сексуальне здоров’я, планування сім’ї та безпечне материнство і батьківство.

Вівторок, 15 листопада 2016 15:04
Соціальна реабілітація сліпих

13 листопада рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначають «Міжнародний день сліпих (International day of the blind)».