22 березня

Ластівка І.В.

Вівторок, 27 грудня 2016 14:01
Небезпека гіпертермії у дитини

Найчастіше нездужання у дітей – підвищення температури, яке може бути зумовлено декількома причинами, зокрема перегріванням (малюків) та інфекційними захворюваннями.

Вівторок, 27 грудня 2016 13:50
Сучасні залізовмісні препарати

При нестачі заліза в організмі порушується утворення гемоглобіну, зменшується кількість еритроцитів, погіршується забезпечення тканин киснем, виникає анемія (малокрів’я).

Вівторок, 27 грудня 2016 13:30
Системна склеродермія

Системна склеродермія (ССД), або системний склероз – автоімунне захворювання сполучної тканини, основні клінічні ознаки якого обумовлені поширеними порушеннями мікроциркуляції, фіброзом шкіри та внутрішніх органів.

Понеділок, 26 грудня 2016 14:20
Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

22 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів, атестатів та патентів співробітникам університету.

Понеділок, 26 грудня 2016 10:54
Під час заходу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу у Чернівецьких загальноосвітніх навчальних закладах.

Понеділок, 26 грудня 2016 10:16
Студенти БДМУ провели традиційну благодійну акцію «Подаруй радість»

Щороку, напередодні Новорічно-різдвяних свят з ініціативи Студентської Ради студенти всіх факультетів БДМУ беруть участь в благодійній акції «Подаруй радість», в рамках якої відвідують Дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку в с. Залуччя Снятинського району Івано-Франківської області.

Понеділок, 26 грудня 2016 10:13
Під час заходу

Різдвяні та Новорічні свята – чудова нагода, щоб зробити добрі вчинки та подарувати комусь частинку свого серця.