11 січня

Ткач А.В.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:09
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього Дня науки, студенти ІІ курсу медичного факультету №4 разом з куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата, к.мед.н. Вітою Анцуповою провели круглий стіл та відвідали захід «Панорама периодичних видань».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:00
Під час заходу

11 листопада співробітники кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ спільно з провіними спеціалістами ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» м. Київ, та Дніпропетровської медичної академії провели науково-практичну конференцію, приурочену Всесвітньому Дню науки присвячену питанням лікування та профілактики порушень ритму та раптової серцевої смерті. На Буковину приїхала ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами учених-кардіологів.

Понеділок, 14 листопада 2016 15:57
Під час заходу

8 листопада студенти БДМУ розповіли і показали на практиці студентам Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича основи надання першої долікарської допомоги.

Понеділок, 14 листопада 2016 13:04
Під час зустрічі

До Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку на кафедрі психології та філософії відбувся семінар «Журналістика як інститут формування громадської думки» для студентів 1 курсу спеціальності «Лікувальна справа».

Понеділок, 14 листопада 2016 12:58
Під час форуму

Впродовж 7-9 листопада у м. Київ під егідою Фонду Віктора Пінчука відбулася міжнародна науково-практична конференція «Розвиток неонатології на сучасному етапі». Мета заходу – ознайомити українських неонатологів з новими світовими тенденціями у виходжуванні передчасно народжених дітей.

Понеділок, 14 листопада 2016 12:55
Під час конференції

11 листопада в Національній академії державного управління при Президентові України та за сприянням ВГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», ВГО «Асоціація адвокатів України» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Правові та організаційні засади паліативної допомоги в Україні».

Понеділок, 14 листопада 2016 12:50
Під час акції

Напередодні Міжнародного дня сліпих студенти медичного факультету №2 ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" відвідали Чернівецьку спеціалізовану школу №35.