Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

11 січня
Візниця Н.М.
Митринюк Т.І.

12 січня
Котик Т.І.
Морар І.К.
Тучапський С.В.
Хитик Т.І.

13 січня
Черновська Н.В.

14 січня
Киселиця В.М.
Ринжук В.Є.
Ткачук С.С.
Тунек В.І.

15 січня
Гловацька А.І.

16 січня
Ілащук Є.В.
Куріцина С.А.
Равлюк Л.А.
Сорохан О.Я.

17 січня
Андрієць В.Л.
Олійник О.Д.
Паліброда Н.М.
Шпіньова О.М.

18 січня
Паліс О.О.
Цуркан С.В.

19 січня
Боднар Г.Б.
Колоскова О.К.
Сапунков О.Д.
Швець О.М.
Шмигельська С.Т.

20 січня
Рудницький Р.І.
Сушинська Л.В.

21 січня
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:09
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього Дня науки, студенти ІІ курсу медичного факультету №4 разом з куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата, к.мед.н. Вітою Анцуповою провели круглий стіл та відвідали захід «Панорама периодичних видань».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:00
Під час заходу

11 листопада співробітники кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ спільно з провіними спеціалістами ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» м. Київ, та Дніпропетровської медичної академії провели науково-практичну конференцію, приурочену Всесвітньому Дню науки присвячену питанням лікування та профілактики порушень ритму та раптової серцевої смерті. На Буковину приїхала ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами учених-кардіологів.

Понеділок, 14 листопада 2016 15:57
Під час заходу

8 листопада студенти БДМУ розповіли і показали на практиці студентам Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича основи надання першої долікарської допомоги.

Понеділок, 14 листопада 2016 13:04
Під час зустрічі

До Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку на кафедрі психології та філософії відбувся семінар «Журналістика як інститут формування громадської думки» для студентів 1 курсу спеціальності «Лікувальна справа».

Понеділок, 14 листопада 2016 12:58
Під час форуму

Впродовж 7-9 листопада у м. Київ під егідою Фонду Віктора Пінчука відбулася міжнародна науково-практична конференція «Розвиток неонатології на сучасному етапі». Мета заходу – ознайомити українських неонатологів з новими світовими тенденціями у виходжуванні передчасно народжених дітей.

Понеділок, 14 листопада 2016 12:55
Під час конференції

11 листопада в Національній академії державного управління при Президентові України та за сприянням ВГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», ВГО «Асоціація адвокатів України» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Правові та організаційні засади паліативної допомоги в Україні».

Понеділок, 14 листопада 2016 12:50
Під час акції

Напередодні Міжнародного дня сліпих студенти медичного факультету №2 ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" відвідали Чернівецьку спеціалізовану школу №35.