Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Четвер, 13 жовтня 2016 15:54
Алергодерматози – актуальна медична проблема

Алергічні хвороби, у тому числі й шкіри, є однією з найбільш актуальних проблем сьогодення.

Четвер, 13 жовтня 2016 15:07
Під час змагань

Нещодавно в Івано-Франківську проходив відкритий чемпіонат області з бодібілдінгу та фітнесу за версією найбільш популярної в Україні ФББУ (Федерація бодібілдінгу України).

Четвер, 13 жовтня 2016 12:47
Під час зустрічі

Впродовж 12-13 жовтня з нагоди Дня українського козацтва співробітники кафедри суспільних наук та українознавства ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" провели тематичні заходи.

Четвер, 13 жовтня 2016 11:26
Під час заходу

Студенти коледжу БДМУ відвідали тематичний захід з нагоди Дня українського козацтва.

Четвер, 13 жовтня 2016 11:09
У коледжі БДМУ відбулися батьківські збори

12 жовтня заступником директора коледжу БДМУ з виховної роботи, доцентом Оксаною Петринич організовано збори батьків студентів I курсу спеціальностей «Медсестринство» та «Фармація» (ОКР – молодший спеціаліст, на основі базової загальної середньої освіти).

Четвер, 13 жовтня 2016 10:58
Студенти БДМУ вчили школярів правил особистої гігієни

Студенти медичного факультету №2 ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" провели просвітницько-благодійну акцію з нагоди Всесвітнього дня чистих рук.

Середа, 12 жовтня 2016 16:06
Команда БДМУ з футболу у трійці лідерів

Упродовж 5-10 жовтня на стадіоні «Гарт» пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед студентів ІІІ-IV рівнів акредитації з футболу.