11 січня

Ткач А.В.

Четвер, 10 листопада 2016 03:22
Логопедичні вправи

Заїкання є серйозною соціальною проблемою. Багато спеціалістів вважають, що заїкання є проявом неврозу, де порушенню підлягає сфера спілкування з оточенням.

Четвер, 10 листопада 2016 03:17
Вакцинація – основний засіб запобігання грипу

«Майбутнє належить медицині запобіжній. Ця наука, йдучи рука об руку з медициною лікувальною, приносить безперечну користь людству» – ці слова Миколи Пирогова не втрачають своєї актуальності і досі, а особливо у період з середини осені до початку весни, який традиційно вважається сезоном підвищеної захворюваності на грип та інші ГРВІ.

Четвер, 10 листопада 2016 03:13
Цікаві відомості про книгу рекордів Гіннеса

Всі чули про Книгу рекордів Гіннеса. Але завжди викликав інтерес факт, звідки вона взялась і хто започаткував таку книгу, яка вже багато часу не зникає з полиць видань і продовжує своє існування.

Четвер, 10 листопада 2016 03:09
Під час змагання

Збірна команда університету зі спортивного орієнтування виступала на Чемпіонаті області “Парки Буковини». Ці змагання традиційно збирають кращих спортсменів не лише області, а й орієнтувальників з інших куточків України. За своїм статусом «Парки Буковини» не поступаються всеукраїнським змаганням.

Четвер, 10 листопада 2016 03:04
Під час екскурсії

Студенти І курсу під час кураторської години (куратор – Михайло Вахоцький, старший викладач кафедри іноземних мов) відвідали Чернівецький обласний меморіальний музей Володимира Івасюка.

Четвер, 10 листопада 2016 02:59
В БДМУ студенти провели інтелектуальну гру

3 листопада студенти медичного факультету №2 змагалися в інтелектуальній грі “Що?Де?Коли?”( спортивна версія). Захід студенти-медики приурочили Всесвітньому дню науки та Міжнародному дню студента.

Середа, 09 листопада 2016 14:29
В БДМУ відзначили День української писемності та мови

Студенти та викладачі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели виховний захід «Українська мова: через минуле у майбутнє».