Дутчак В.Д.

Сергеєва Г.В.
Степан Н.А.

Четвер, 13 жовтня 2016 10:58
Студенти БДМУ вчили школярів правил особистої гігієни

Студенти медичного факультету №2 ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" провели просвітницько-благодійну акцію з нагоди Всесвітнього дня чистих рук.

Середа, 12 жовтня 2016 16:06
Команда БДМУ з футболу у трійці лідерів

Упродовж 5-10 жовтня на стадіоні «Гарт» пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед студентів ІІІ-IV рівнів акредитації з футболу.

Середа, 12 жовтня 2016 15:56
Під час заходу

Студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність «Педіатрія») разом з куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Вітою Анцуповою провели кураторську годину присвячену Дню Захисника України та відвідали захід що відбувся у бібліотеці БДМУ «Козацькому роду нема переводу».

Середа, 12 жовтня 2016 15:51
Під час екскурсії

10 жовтня студенти ІІ курсу коледжу БДМУ спеціальності "Сестринська справа" разом із куратором Ларисою Шинкурою відвідали музей патанатомії на кафедрі патоморфології та судової медицині БДМУ в обласній лікарні.

Середа, 12 жовтня 2016 12:53
Під час заходу

10 жовтня напередодні Всесвітнього дня анестезіолога асистентом кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ Володимиром Петриничем організовано проведення круглого столу «Історія розвитку анестезіології та здобутки кафедри анестезіології та реаніматології Буковинського державного медичного  університету» зі студентами 11 групи медичного факультету № 1.

Середа, 12 жовтня 2016 12:30
Алергія – хвороба сучасності

Глобальною медико-соціальною проблемою є алергія. Поширеність її у всьому світі росте з кожним роком і приблизно кожні 10 років подвоюється.

Середа, 12 жовтня 2016 12:08
Профілактика реактивних артритів

Реактивні артрити – запальні стерильні  (негнійні) захворювання, які розвиваються після гострої кишкової або урогенітальної інфекції у генетично схильних осіб і належать до групи спондилоартритів.