10 лютого

Калуцький І.В.

Понеділок, 21 листопада 2016 11:47
Під час засідання

9 листопада на кафедрі гігієни та екології в відбувся круглий стіл «Здорова їжа як альтернатива швидкому харчуванню».

Понеділок, 21 листопада 2016 11:11
Основи успішної вагітності

Бажана вагітність — радісний період в житті жінки. Новий стан організму вимагає від неї особливої відповідальності за своє здоров’я.

Понеділок, 21 листопада 2016 10:53
Ген стійкості до антибіотиків: що це?

Проблема антибіотикорезистентності в останні роки набуває особливої актуальності у практичній медицині, тому це питання активно вивчається у світовій науці. Що вже відомо?

Понеділок, 21 листопада 2016 10:37
Принципи здорового способу життя

Здоров’я – поняття багатопланове. Це не лише відсутність хвороб, але й високий рівень пристосування, благополуччя, комфортне психологічне самопочуття, толерантні соціальні відносини. На сучасному етапі виділяють такі складові здоров’я людини: духовне, соціальне, психологічне, інтелектуальне, емоційне, фізичне й особисте. Всі аспекти здоров’я людини однаково важливі й повинні розглядатися у взаємозв’язку.

Понеділок, 21 листопада 2016 04:13
Благодійна акція до Дня педіатра

День педіатра в Україні відзначають 20 листопада. Це свято співпадає зі Всесвітнім днем дитини. Таке співпадіння невипадкове, адже головна задача педіатра – попередити виникнення захворювання у дитини.

Понеділок, 21 листопада 2016 04:11
Студенти БДМУ проти куріння

«Ми – проти куріння! Ми – здорове покоління!» - під таким гаслом 17 листопада у Міжнародний день відмови від куріння проведено круглий стіл зі студентами 5 групи 1 курсу стоматологічного факультету та 20 групи 3 курсу медичного факультету № 2, організований кураторами доцентами кафедри фармакології Ольгою Кметь та Інною Кишкан.

Понеділок, 21 листопада 2016 04:09
В БДМУ відзначили Всесвітній день філософії

17 листопада на кафедрі суспільних наук та українознавства за ініціативою професора Антонія Мойсея проведені заходи з нагоди Всесвітнього дня філософії. На заняттях з філософії студентам розповіли про історію вивчення філософії в стінах навчального закладу. Акцентувалася увага на здобутках, який формувався професорсько-викладацьким складом кафедри протягом багатьох десятиліть.