22 березня

Ластівка І.В.

Понеділок, 12 грудня 2016 03:09
Під час заходу

Напередодні новорічних свят та дня Св. Миколая всі діти очікують дива, в тому числі і діти, які обділені батьківською любов'ю та увагою. Студенти ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” організували маленьке свято і цим діткам.

Понеділок, 12 грудня 2016 02:58
Під час заходу

5 грудня в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено загальні збори Асоціації сімейних лікарів (АСЛ) Чернівецької області та науково-практичну конференцію «Хронічна серцева недостатність та цукровий діабет: проблеми діагностики і лікування, профілактика ускладнень».

Понеділок, 12 грудня 2016 01:21
Історичні етапи становлення благодійності

11 грудня в світі відзначають День благодійності.

Субота, 10 грудня 2016 02:40
Під час змагання

8-9 грудня у шаховому клубі «Біла Тура» відбулися змагання Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів.

Збірна команда БДМУ вже традиційно сильно виступає на цих змаганнях.

Четвер, 08 грудня 2016 15:03
Під час заходу

Упродовж 29 листопада – 2 грудня відбулася XI міжнародна конференція молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери», яка проходила в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Четвер, 08 грудня 2016 12:46
Соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ

Щороку ВІЛ нещадно забирає мільйони людських життів, нереалізованих ані в родині, ані в суспільстві.

Четвер, 08 грудня 2016 12:41
Студенти з Молдови відвідали БДМУ в рамках білатерального обміну

Упродовж 27 листопада-2 грудня у БДМУ в межах білатерального обміну перебували 6 студентів з Університету медицини та фармації ім. Н.Тестеміціану (м.Кишинів, Молдова).