Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

П'ятниця, 07 жовтня 2016 15:14
Під час заходу

З нагоди 815-річниці від Дня народження Данила Галицького співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства разом зі студентами коледжу БДМУ було проведено низку заходів.

П'ятниця, 07 жовтня 2016 14:55
Під час конгресу

Впродовж 6-8 жовтня в Румунії працюватиме 24 Конгрес національної асоціації пульмонологів. В роботі форуму беруть участь представники ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» – професор Лілія Тородіко, асистенти Інга Єременчук та Ігор Сем’янів, кафедра фтизіатрії та пульмонології.

П'ятниця, 07 жовтня 2016 14:52
Під час заходу

7 жовтня доцент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ Ельвіра Ясинська провела круглий стіл, в якому приймали участь викладачі кафедри та студенти 4-6 курсів.

П'ятниця, 07 жовтня 2016 14:45
Студенти БДМУ закликали чернівчан посміхатися

7 жовтня студенти медичного факультету №1 БДМУ провели флеш-моб приурочений Міжнародному дню посмішки, який відзначають в першу п’ятницю жовтня.

П'ятниця, 07 жовтня 2016 14:38
Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня тварин

4 вересня студенти медичного факультету №1 БДМУ провели акцію до Всесвітнього дня тварин: "А Ви знали, що тварини лікують?".

П'ятниця, 07 жовтня 2016 12:29
Як зберегти психічне здоров’я

За визначенням ВООЗ, «психічне здоров’я - це стан благополуччя, який дозволяє людині реалізовувати свій потенціал, долати життєві труднощі і стреси, плідно працювати, брати участь у громадському житті. Психічне здоров'я – це певний резерв сил людини, завдяки якому вона може подолати стреси або утруднення, які виникають у виняткових обставинах».

П'ятниця, 07 жовтня 2016 11:41
Анатомо-фізіологічні особливості органів і систем у людей похилого віку

Вікові межі, що визначають той чи інший період життя людини, а тим більше відокремлюють літній та старечий вік від періоду зрілості, є умовними, тому, що процеси старіння відбуваються щодня, проте у віковому розвитку виділяють літній (60-74 роки), старечий (75- 89 років) вік і довголіття (90 років і старше).