24 лютого

Савіцький В.В.

Понеділок, 21 листопада 2016 12:57
Під час заходу

На кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб асистенти Я.В. Венгловська, Н.А. Богачик зі студентами 5-го (28 група) та 6-го (16 група) курсів провели бесіду в рамках реалізації глобальної кампанії «Антибіотики: використовуйте обережно».

Понеділок, 21 листопада 2016 12:37
Під час заходу

Співробітники кафедри іноземних мов (ст. викладач Бицко Н.І.) та кафедри соціальної медицини та ООЗ (асистент Чорненька Ж.А.) провели диспут, присвячений Дню Гідності та Свободи за участю студентів І курсу медичного коледжу БДМУ (група №3, спец. «Фармація») та студентів ІV курсу (група №15, спец. «Лікувальна справа»).

Понеділок, 21 листопада 2016 12:16
Під час заходу

Студентами коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» та кураторською групою Купчанко Катерини проведено виховний захід присвячений до Дня Гідності та Свободи України. Метою даного заходу було виховання патріотизму та гордості за свою країну.

Понеділок, 21 листопада 2016 11:47
Під час засідання

9 листопада на кафедрі гігієни та екології в відбувся круглий стіл «Здорова їжа як альтернатива швидкому харчуванню».

Понеділок, 21 листопада 2016 11:11
Основи успішної вагітності

Бажана вагітність — радісний період в житті жінки. Новий стан організму вимагає від неї особливої відповідальності за своє здоров’я.

Понеділок, 21 листопада 2016 10:53
Ген стійкості до антибіотиків: що це?

Проблема антибіотикорезистентності в останні роки набуває особливої актуальності у практичній медицині, тому це питання активно вивчається у світовій науці. Що вже відомо?

Понеділок, 21 листопада 2016 10:37
Принципи здорового способу життя

Здоров’я – поняття багатопланове. Це не лише відсутність хвороб, але й високий рівень пристосування, благополуччя, комфортне психологічне самопочуття, толерантні соціальні відносини. На сучасному етапі виділяють такі складові здоров’я людини: духовне, соціальне, психологічне, інтелектуальне, емоційне, фізичне й особисте. Всі аспекти здоров’я людини однаково важливі й повинні розглядатися у взаємозв’язку.