11 січня

Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Середа, 02 листопада 2016 16:10
Артеріальна гіпертензія та зниження інтелекту

Артеріальна гіпертензія, за визначенням Комітету експертів ВООЗ, - це стан, що характеризується стійким підвищеним рівнем систолічного та/або діастолічного артеріального тиску крові в судинах. При відсутності адекватного лікування вона призводить до порушення роботи життєво важливих органів, таких як серце, головний мозок, нирки.

Середа, 02 листопада 2016 16:01
Пневмонія. Перші ознаки хвороби

Осінньо-зимовий період – період, коли ймовірність підхопити інфекцію дихальних шляхів зростає в рази. Багато людей недооцінюють загрозу і переносять патології на ногах, що згубно позначається на стані організму. Одною з найбільш підступних і небезпечних для життя людини інфекційних захворювань є пневмонія.

Середа, 02 листопада 2016 15:57
Під час анкетування

При зміні сезонів людський організм, в тому числі й підлітковий, повністю перебудовує свою роботу. Щоб цей процес відбувся без негативних наслідків для організму, слід правильно вітамінізовано харчуватися.

Середа, 02 листопада 2016 15:50
Під час зустрічі

28 жовтня відбулося позачергове засідання Чернівецької обласної асоціації ортопедів-травматологів, яку очолює завідувач кафедри травматології та ортопедії ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» професор Володимир Васюк.

Середа, 02 листопада 2016 11:31
Під час Уроку здоров'я

Лікарі – інтерни та студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для учнів Чернівецької гімназії №4.

Вівторок, 01 листопада 2016 15:58
Студенти БДМУ провели благодійну акцію «Зігрій солдата»

Студенти коледжу БДМУ провели благодійну акцію в підтримку бійців Збройних сил України.

Вівторок, 01 листопада 2016 14:37
Під час зустрічі

28 жовтня студенти БДМУ у рамках дії наукового гуртка кафедри психології та філософії  зустрілися з представниками Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які ознайомили студентів з роботою центру та розповіли про особливості всиновлення дітей у Чернівецькій області.