Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Середа, 05 жовтня 2016 16:34
Профілактика професійного вигорання лікарів

Синдром емоційного вигорання – це реакція організму, яка виникає внаслідок довготривалої дії професійних стресів середньої інтенсивності.

Середа, 05 жовтня 2016 16:19
Під час конгресу

Впродовж 7-10 вересня в місті Познань відбувся 104-й Всесвітній стоматологічний Конгрес FDI.

Середа, 05 жовтня 2016 16:02
Під час акції

4 жовтня студенти-стоматологи ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня посмішки.

Середа, 05 жовтня 2016 15:58
Під час візиту

30 вересня студенти-педіатри Буковинського державного медичного університету провели благодійну акцію до Дня усиновлення в Україні.

Середа, 05 жовтня 2016 15:15
Геронтологія на Буковині

Починаючи з 1991 р. за ініціативою ООН 1 жовтня оголошено Днем людей похилого віку. Це зроблено з метою привернути увагу світової громадськості, урядових і неурядових організацій до проблем старіння і стимулювати політику, направлену на створення гарантій соціального і економічного забезпечення людей похилого віку, а також надання їм можливості брати активну участь у житті суспільства.

Середа, 05 жовтня 2016 11:50
Нобелівська премія у галузі фізіології і медицини у 2016 році

Нобелівську премію в галузі фізіології і медицини за 2016 рік присуджено японському вченому Йошинорі Осумі за дослідження механізмів аутофагії.

Вівторок, 04 жовтня 2016 16:27
Під час заходу

В рамках святкування Дня міста шанувальники футболу та медицини мали змогу бути присутніми на відкритті представництва ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» в Чернівецькій області та спостерігати за товариською грою між збірною України серед медиків та збірною медиків Чернівецької області.