22 березня

Ластівка І.В.

Четвер, 16 березня 2017 15:12
Студенти БДМУ читали поезії Ліни Костенко

13 березня студенти медичного факультету № 2 (19 група) провели літературний вечір «Народ шукає в геніях себе», присвячений творчості Ліни Костенко.

Четвер, 16 березня 2017 14:56
БДМУ презентував вищу медичну освіту України на виставці у Варшаві (Польща)

Впродовж 9-11 березня в Палаці культури і науки у Варшаві пройшла XXVII Міжнародна виставка з питань освіти «Перспективи 2017».

Середа, 15 березня 2017 16:59
Студенти БДМУ провели літературний вечір авторської поезії

13 березня за ініціативи студентів медичного факультету №1 був проведений вечір власної поезії, приурочений Шевченківським дням.

Середа, 15 березня 2017 16:53
Під час заходу

1 березня асистент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Білик Г.А провела майстер-клас із проблемно-орієнтованого навчання.

Вівторок, 14 березня 2017 16:45
Викладачі БДМУ складали іспит на отримання сертифікату FCE

10 березня відбувся іспит з англійської мови на рівень В2 сертифікату FCE в рамках двосторонньої угоди між кафедрою іноземних мов ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та сертифікованим екзаменаційним центром Кембриджського університету.

Вівторок, 14 березня 2017 16:39
Під час засідання

На сьогоднішній день лікарське самоврядування – норма життя медичної галузі розвинених країн, у більшості з яких діяльність лікарських асоціацій регулюється спеціальним законом, а сама вона спрямована на формування персональної відповідальності лікаря за свою діяльність перед професійною організацією, яка у свою чергою відповідає за нього перед пацієнтами і державою.

Понеділок, 13 березня 2017 18:06
Відбулися Обласні спортивні ігри з дзюдо

9 березня 2017 року відбулися змагання Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з дзюдо.