21 січня

Усата Г.М.

Понеділок, 31 жовтня 2016 12:31
Під час заходу

Студенти БДМУ та співробітники кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я завершили місячну просвітницьку акцію щодо профілактики інсульту.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 15:28
Під час заходу

25 жовтня в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшов вебінар «Українознавство як навчально-виховна дисципліна та основа формування світогляду української молоді».

П'ятниця, 28 жовтня 2016 15:12
Кубок Чернівців з легкої атлетики

22 жовтня відбулися змагання з легкої атлетики відкритого кубку м. Чернівці «Ратуша 2016», в яких взяли участь спортсмени БДМУ.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 15:09
Обласні змагання з легкоатлетичного кросу

Останніми вихідними у парку культури та відпочинку ім. Т.Г Шевченка відбулися змагання першості області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Наша збірна вже традиційно достойно представила університет на змаганнях, виборовши срібні нагороди.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 14:53
Під час заходу

27 жовтня напередодні Всесвітнього дня боротьби з інсультом студенти медичного факультету №2 провели просвітницьку акцію для чернівчан.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 14:50
Викладачі та інтерни БДМУ відвідали будинок дитини

Викладачі та студенти БДМУ провели благодійну акцію в Обласному спеціалізованому будинку дитини.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 14:36
Під час зустрічі

21 жовтня асистентом кафедри патологічної анатомії Олександрою Гарвасюк було проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів технологічного профілю №33.