Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

22 березня
Коржан О.П.
Луканюк С.С.
Ревуцька І.В.

23 березня
Ровінський О.О.
Томаш Л.М.

24 березня
Амеліна Т.М.
Калуцька Н.І.
Попова І.С.
Соломатіна Н.Р.

25 березня

Боднарюк Д.Д.
Дудка І.В.
Кметь Т.І.

26 березня
Дорошко В.А.
Паламар А.О.
Стахова Т.С.

27 березня
Андрієць М.М.
Томнюк Т.І.

28 березня
Зінченко І.В.
Лобода В.Д.
Мельничук О.М.
Осадчук Г.Р.

29 березня
Ємельяненко Н.Р.
Грушецький О.М.
Кучурян Д.І.
Остафійчук А.В.

30 березня
Залибіна М.В.
Олійник І.Ю.

31 березня
Боледзюк В.Б.
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Неділя, 04 грудня 2016 10:49
Під час засідання

1 грудня викладачі кафедри судової медицини та медичного правознавства (доц.Ванчуляк О.Я. та ас. Гараздюк М.С.) провели засідання круглого столу з студентами медичного факультету № 2 на тему: «Запобігання зараженню ВІЛ/СНІД у процесі проведення судово-медичної експертизи».

П'ятниця, 02 грудня 2016 15:33
Під час акції

1 грудня викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету провели ряд просвітницько-профілактичних заходів до Дня боротьби зі СНІДом.

П'ятниця, 02 грудня 2016 15:13
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України.

П'ятниця, 02 грудня 2016 14:53
Стигма, дискримінація та толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ

Світ, у якому понад 40 мільйонів людей живуть із ВІЛ/СНІДом (ЛЖВ), не може відгородитись від них. Але й нині упередженість стосовно ВІЛ-інфікованих і стигма є дуже актуальними.

П'ятниця, 02 грудня 2016 13:55
Під час акції

Представники БДМУ – асистент кафедри мікробіології та вірусології Попович Валентина разом зі студентами медичного факультету №2 (29 групи) та №3 (53 групи, іноземні студенти), провели акцію, щодо Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Не дай СНІДУ шанс».

П'ятниця, 02 грудня 2016 13:35
Під час заходу

Напередодні Дня Святого Миколая студенти 1 та 2 груп 1 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» (навчання на основі базової загальної середньої освіти) разом зі своїми кураторами Катериною Купчанко та Мартою Матущак за підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Петринич провели благодійну акцію для учнів територіально віддаленої від центру міста Чернівецької школи-інтернату № 4.

П'ятниця, 02 грудня 2016 13:26
Під час заходу

Співробітники кафедри медичної біології та генетики впродовж багатьох років опікуються вихованцями спеціалізованого дитячого навчального закладу №31 м.Чернівці, організувавши догляд за цією когортою діток.