Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Четвер, 06 жовтня 2016 11:20
Всесвітній день стомованих хворих

За ініціативою членів Міжнародної асоціації стомованих пацієнтів під егідою ООН 6 жовтня щорічно, починаючи з 1993 року, відзначається Всесвітній день стомованих хворих.

Середа, 05 жовтня 2016 16:59
Під час форуму

Впродовж 28 вересня – 1 жовтня у місті Берлін (Німеччина) на базі клініки Charite відбулась 27-ма Європейська студентська конференція (27-th ESC).

Середа, 05 жовтня 2016 16:34
Профілактика професійного вигорання лікарів

Синдром емоційного вигорання – це реакція організму, яка виникає внаслідок довготривалої дії професійних стресів середньої інтенсивності.

Середа, 05 жовтня 2016 16:19
Під час конгресу

Впродовж 7-10 вересня в місті Познань відбувся 104-й Всесвітній стоматологічний Конгрес FDI.

Середа, 05 жовтня 2016 16:02
Під час акції

4 жовтня студенти-стоматологи ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня посмішки.

Середа, 05 жовтня 2016 15:58
Під час візиту

30 вересня студенти-педіатри Буковинського державного медичного університету провели благодійну акцію до Дня усиновлення в Україні.

Середа, 05 жовтня 2016 15:15
Геронтологія на Буковині

Починаючи з 1991 р. за ініціативою ООН 1 жовтня оголошено Днем людей похилого віку. Це зроблено з метою привернути увагу світової громадськості, урядових і неурядових організацій до проблем старіння і стимулювати політику, направлену на створення гарантій соціального і економічного забезпечення людей похилого віку, а також надання їм можливості брати активну участь у житті суспільства.