11 січня

Ткач А.В.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 14:30
Під час заходу

Упродовж 17-18 жовтня у м. Мадрид відбулась Міжнародна конференція з проблем діагностики та лікування пацієнтів з нейрогенними розладами сечовипускання.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 11:35
Історія хвороби псоріаз

Історія псоріазу налічує не одне століття і навіть не тисячоліття.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 11:31
Цікаве про роботу біологічного годинника

В останню неділю жовтня, о 4 годині, в Україні здійснюється перехід на зимовий час. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 11:26
Псоріаз як системне захворювання

Псоріаз (лускатий лишай) – одне з найбільш поширених хронічних захворювань шкіри, на яке у різних країнах світу страждає від 1,5% до 5% населення. В Україні, згідно статистичних даних, на псоріаз хворіє близько 1 млн. пацієнтів. Дерматоз виникає в осіб різного віку, однаково часто реєструється серед чоловіків та жінок.

Четвер, 27 жовтня 2016 17:04
Під час заходу

Упродовж 25-26 жовтня 2016 р. у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проходили науково-практична конференція «Актуальні питання діагностики та лікування алергічних і неалергічних захворювань респіраторної системи у дітей» і сателітний симпозіум «Сучасні технології та інновації викладання педіатрії та пульмонології».

Четвер, 27 жовтня 2016 17:00
Під час конференції

Упродовж 20-23 жовтня у м. Белград (Сербія) проходила Міжнародна конференція «Global Students’ Conference of Biomedical Sciences».

Четвер, 27 жовтня 2016 16:56
Під час зустрічі

26 жовтня в кінотеатрі «Чернівці» відбулася зустріч студентської молоді та небайдужих громадян нашого міста з учасниками Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».