10 лютого

Калуцький І.В.

Вівторок, 15 листопада 2016 14:40
Під час акції

Викладачі та студенти ІІ курсу стоматологічного факультету БДМУ провели благодійну акцію в будинку дитини «Ромашка» с. Оршівці.

Вівторок, 15 листопада 2016 14:35
Школа лідерів БДМУ продовжує свою роботу

1 листопада відбувся конкурсний відбір слухачів навчально-практичного проекту «Школа лідерів» БДМУ.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:24
Під час заходу

До Всесвітнього Дня боротьби з пневмонією, який відзначається 12 листопада, на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб доцент кафедри Віра Шупер та студенти медичного факультету № 4 провели круглий стіл «Актуальні питання діагностики та лікування пневмоній».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:21
Під час заходу

10 листопада асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Святослава Юрнюк провела зі студентами 15 групи 4 курсу медичного факультету №2 практичне заняття «Система прав людини у сфері охорони здоров’я. Особисті немайнові права людини у сфері охорони здоров’я» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Понеділок, 14 листопада 2016 16:13
Під час заходу

10 листопада на кафедрі офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського за сприянням завідувача кафедри – професора Пенішкевича Я.І. та доцента Сикирицької Т.Б. з іноземними студентами відбувся День інформації, присвячений Міжнародному дню офтальмолога за темою: «Комп’ютерний зоровий синдром».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:09
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього Дня науки, студенти ІІ курсу медичного факультету №4 разом з куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата, к.мед.н. Вітою Анцуповою провели круглий стіл та відвідали захід «Панорама периодичних видань».

Понеділок, 14 листопада 2016 16:00
Під час заходу

11 листопада співробітники кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ спільно з провіними спеціалістами ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» м. Київ, та Дніпропетровської медичної академії провели науково-практичну конференцію, приурочену Всесвітньому Дню науки присвячену питанням лікування та профілактики порушень ритму та раптової серцевої смерті. На Буковину приїхала ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами учених-кардіологів.