Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Середа, 05 жовтня 2016 11:50
Нобелівська премія у галузі фізіології і медицини у 2016 році

Нобелівську премію в галузі фізіології і медицини за 2016 рік присуджено японському вченому Йошинорі Осумі за дослідження механізмів аутофагії.

Вівторок, 04 жовтня 2016 16:27
Під час заходу

В рамках святкування Дня міста шанувальники футболу та медицини мали змогу бути присутніми на відкритті представництва ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» в Чернівецькій області та спостерігати за товариською грою між збірною України серед медиків та збірною медиків Чернівецької області.

Вівторок, 04 жовтня 2016 16:23
Під час заходу

27 вересня в рамках співпраці кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ, Департаменту охорони здоров’я ОДА та ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» відбулася нарада-семінар для заступників головних лікарів ЛПЗ, лікарів-терапевтів, лікарів-педіатрів, лікарів-інфекціоністів, лікарів-епідеміологів з питань профілактики, діагностики і лікування грипу та гострих респіраторних інфекцій.

Вівторок, 04 жовтня 2016 16:17
Під час засідання

3 жовтня з нагоди Міжнародного дня лікаря на кафедрі клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ було проведено круглий стіл на тему «Етика і деонтологія в медицині».

Понеділок, 03 жовтня 2016 16:56
Під час заходу

28 вересня у рамках відзначення Міжнародного дня боротьби зі сказом на кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ доцентом Анютою Сидорчук організовано та проведено студентську просвітницьку акцію та Poster Session Competition «Simple Steps Save Lives».

Понеділок, 03 жовтня 2016 16:53
В БДМУ вшанували пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру

29 вересня в день 75 річниці трагедії Бабиного Яру з ініціативи співробітників кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ організовано захід щодо вшанування пам’яті жертв цієї страшної події.

Понеділок, 03 жовтня 2016 16:51
Під час заходу

28 вересня в рамках проведення семінару для кураторів студентських груп коледжу БДМУ заступником директора коледжу з виховної роботи, доцентом Оксаною Анатоліївною Петринич організовано зустріч з заступником головного лікаря з медичної частини Чернівецького обласного наркологічного диспансеру Анжелою Думітраш.