10 лютого

Калуцький І.В.

Понеділок, 14 листопада 2016 15:57
Під час заходу

8 листопада студенти БДМУ розповіли і показали на практиці студентам Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича основи надання першої долікарської допомоги.

Понеділок, 14 листопада 2016 13:04
Під час зустрічі

До Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку на кафедрі психології та філософії відбувся семінар «Журналістика як інститут формування громадської думки» для студентів 1 курсу спеціальності «Лікувальна справа».

Понеділок, 14 листопада 2016 12:58
Під час форуму

Впродовж 7-9 листопада у м. Київ під егідою Фонду Віктора Пінчука відбулася міжнародна науково-практична конференція «Розвиток неонатології на сучасному етапі». Мета заходу – ознайомити українських неонатологів з новими світовими тенденціями у виходжуванні передчасно народжених дітей.

Понеділок, 14 листопада 2016 12:55
Під час конференції

11 листопада в Національній академії державного управління при Президентові України та за сприянням ВГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», ВГО «Асоціація адвокатів України» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Правові та організаційні засади паліативної допомоги в Україні».

Понеділок, 14 листопада 2016 12:50
Під час акції

Напередодні Міжнародного дня сліпих студенти медичного факультету №2 ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" відвідали Чернівецьку спеціалізовану школу №35.

Неділя, 13 листопада 2016 03:17
Студентка БДМУ – в трійці кращих на Всеукраїнському конкурсі

Упродовж 7-9 листопада в м. Рівне проходив VI Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас». Цьогоріч конкурс зібрав майже сто учасників зі всієї України, які представили на розсуд журі по дві пісні.

Неділя, 13 листопада 2016 03:11
Під час конференції

8 жовтня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» за участі Національної академії медичних наук України, Асоціації педіатрів України, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця та Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної адміністрації відбувся науково-практичний реліз «Проблеми впровадження доказової медицини в клінічну педіатрію”.