10 лютого

Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

П'ятниця, 10 лютого 2017 13:02
Здоровий спосіб життя – найкраща профілактика захворювань

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), «Здоров’я – це стан фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів». Здоров’я – найцінніше, що ми маємо.

П'ятниця, 10 лютого 2017 12:53
Під час конгресу

Впродовж 2-5 лютого делегація Буковинського державного медичного університету взяла участь в роботі 3-го Міжнародного медичного конгресу (SаMED), який проходив на базі медичного факультету Університету м. Сараєво, Республіка Боснія та Герцеговина, і вже традиційно об’єднав молодих науковців з понад 35 країн.

Четвер, 09 лютого 2017 16:37
Методи лікування хронічних форм періодонтиту

Лікування хронічних форм періодонтиту в основному зводиться до ліквідації причин їх виникнення, протизапальної і заверхівкової стимулюючої терапії в періодонті з наступним відновленням форми і функції зуба як органу.

Четвер, 09 лютого 2017 16:20
Під час заняття

На кафедрі біоорганічної та біологічної хімії ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» 31 січня вихованці секції «Індивідуальна робота еколого-біологічного напряму з обдарованими дітьми» КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» самостійно визначали вітамін С у свіжих овочах і фруктах.

Середа, 08 лютого 2017 16:55
Під час заходу

Впродовж 2-3 лютого у Лондоні проходив Міжнародний науковий форум, де розглядались сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань кишечника.

Середа, 08 лютого 2017 16:52
Під час візиту

Співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата доцент Світлана Семененко та асистент Віта Анцупова, у рамках співпраці «Україна-Литва під егідою НАТО», пройшли стажування в Литовській республіці.

Середа, 08 лютого 2017 16:28
Сучасні аспекти онкостоматології

Першим спеціалістом до якого звертається хворий з відповідними скаргами і підозрами на пухлини обличчя і органів порожнини  рота є лікар-стоматолог.