11 січня

Ткач А.В.

Вівторок, 27 грудня 2016 13:30
Системна склеродермія

Системна склеродермія (ССД), або системний склероз – автоімунне захворювання сполучної тканини, основні клінічні ознаки якого обумовлені поширеними порушеннями мікроциркуляції, фіброзом шкіри та внутрішніх органів.

Понеділок, 26 грудня 2016 14:20
Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

22 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів, атестатів та патентів співробітникам університету.

Понеділок, 26 грудня 2016 10:54
Під час заходу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу у Чернівецьких загальноосвітніх навчальних закладах.

Понеділок, 26 грудня 2016 10:16
Студенти БДМУ провели традиційну благодійну акцію «Подаруй радість»

Щороку, напередодні Новорічно-різдвяних свят з ініціативи Студентської Ради студенти всіх факультетів БДМУ беруть участь в благодійній акції «Подаруй радість», в рамках якої відвідують Дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку в с. Залуччя Снятинського району Івано-Франківської області.

Понеділок, 26 грудня 2016 10:13
Під час заходу

Різдвяні та Новорічні свята – чудова нагода, щоб зробити добрі вчинки та подарувати комусь частинку свого серця.

П'ятниця, 23 грудня 2016 18:05
Під час заходу

Упродовж 15-16 грудня представники Студентської ради БДМУ (Вакарюк Оксана, Жабюк Тетяна, Михалевська Наталя, Чебан Яна) проводили уроки-бесіди зі школярами 6, 10 та 11 класів у Чернівецьких гімназіях№4 та №7.

Четвер, 22 грудня 2016 04:42
English speaking club відзначив День дипломатичної служби України

22 грудня в Україні відзначається День Дипломатичної служби – професійне свято дипломатів, радників консульств та дипломатичних місій, послів та інших працівників дипломатичної служби.