22 березня

Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Понеділок, 13 березня 2017 18:06
Відбулися Обласні спортивні ігри з дзюдо

9 березня 2017 року відбулися змагання Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з дзюдо.

Понеділок, 13 березня 2017 18:01
Під час заходу

13 березня з нагоди відзначення в Україні «Шевченківських днів» в студентському читальному залі Наукової бібліотеки БДМУ проведено літературно-мистецьку годину «Палахкотить, як свічка, праведна душа Кобзаря».

Понеділок, 13 березня 2017 16:38
Вікові особливості топографії нирок

Сечова система у людини є головною видільною системою. Звичайно, частина шлаків виділяється з організму через шкіру, органи дихання і травлення.

Понеділок, 13 березня 2017 16:01
Під час заходу

На початку березня у Вінниці  відбулася II науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні досягнення ендоскопічної хірургії» присвяченої 100-річчю Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова,

Понеділок, 13 березня 2017 15:56
Нирки та АГ: причина чи наслідок?

Артеріальна гіпертензія (АГ) – синдром, основними ознаками якого є стійке підвищення  рівня АТ за систолічним 140 і більше, за діастолічним 90 і більше (мм.рт.ст).

Понеділок, 13 березня 2017 11:27
Що треба знати про доцільність та безпечність використання відхаркуючих засобів

Кашель є однією із найчастіших ознак великої кількості гострих та хронічних  захворювань дихальної системи.

Понеділок, 13 березня 2017 11:15
Під час тренінгу

28 лютого на кафедрі психології та філософії відбулося чергове засідання «Школи лідерів».