10 лютого

Калуцький І.В.

Середа, 25 січня 2017 12:47
Під час заходу

21 січня з нагоди Дня Соборності України в Чернівецькій музичній школі №2 відбувся благодійний концерт «Весела коляда» для дітей та дорослих, які переїхали до Чернівців зі сходу нашої країни.

Середа, 25 січня 2017 11:22
МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України листом від 24.01.2017 №10/1594 надає роз’яснення щодо особливостей проведення у 2017 році оцінювання стану медичної освіти в Україні у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими.

Вівторок, 24 січня 2017 16:00
БДМУ увійшов до ТОП-3 медичних університетів України за міжнародним рейтингом лабораторії Cybermetrics

Лабораторія Cybermetrics, яка щорічно формує рейтинг Webometrics, оприлюднила рейтинг університетів за кількістю цитувань в Google Scholar (TOP Universities by Google Scholar citations 2016).

Вівторок, 24 січня 2017 13:09
Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”

25 січня о 12-00 в приміщенні сесійної зали Чернівецької міської ради відбудеться Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”: «Горизонт 2020: можливості співпраці академічних установ із малим та середнім бізнесом»

Понеділок, 23 січня 2017 15:24
Викладачі БДМУ побували на зустрічі волонтерів Фонду «Серце до серця» у Польщі

Упродовж 9-15 січня представники Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» стали учасниками зустрічі волонтерів Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що проходила в м. Крініца-Здруй (Польща).

Понеділок, 23 січня 2017 15:04
Чому добре вживати мандарини

Мандарин – багаторічна рослина родини Рутових. Поширена цитрусова культура, що також використовується як лікарська, ефіроолійна та декоративна.

П'ятниця, 20 січня 2017 15:50
Представники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України

20 січня в Чернівцях відзначили День Соборності України. На Центральній площі відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзарю, а трохи згодом – урочистості в Чернівецькій обласній філармонії.