Кожокару В.І.

Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Вівторок, 22 листопада 2016 12:56
БДМУ отримав найвищу нагороду на міжнародній виставці

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» взяв участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра –2016»,

Вівторок, 22 листопада 2016 10:05
Під час заходу

21 листопада на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ було проведено виховний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Понеділок, 21 листопада 2016 16:19
Під час заходу

На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології був проведений круглий стіл зі студентами V курсу 12 групи на тему «Профілактика розвитку вагінального кандидозу».

Понеділок, 21 листопада 2016 16:16
Профілактика секс-трансмісивних інфекцій

Сучасна статистика по бактерійних і вірусних ЗПСШ, як би не старалися статистики, не показує справжньої картини захворюваності.

Понеділок, 21 листопада 2016 16:12
Під час заходу

21 листопада на Центральній площі міста Чернівці з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулося громадське віче, в якому також взяли участь викладачі та студенти БДМУ.

Понеділок, 21 листопада 2016 15:30
Сьогодні модно бути здоровим

Сьогодні список статевих інфекцій налічує більше 30 збудників. Найбільш відомі з них – це гонорея, сифіліс, герпес і вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), серед найпоширеніших інфекцій – хламідіоз, мікоплазмоз, вірусний гепатит, цитомегаловірусна інфекція.

Понеділок, 21 листопада 2016 15:17
Історія розвитку доставкових пристроїв для інгаляційної терапії

Здавна люди зрозуміли, що найкращим способом лікування бронхолегеневих захворювань є інгаляційна терапія. Спочатку практикували обкурювання хворого з нападом ядухи димом беладонни, тривало використовували парові та олійні інгаляції, практикувалось навіть паління цигарок з сушеними лікарськими рослинами, здатними вплинути на симптоми бронхо-легеневих захворювань.