11 січня

Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Середа, 21 грудня 2016 08:37
БДМУ співпрацюватиме з Державним комітетом судових експертиз Республіки Білорусь

20 грудня Буковинський державний університет відвідали представники Науково-практичного центру Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь.

Вівторок, 20 грудня 2016 17:14
Під час заходуДопоможемо Чудотворцю Миколаю прийти до дітей

Мабуть на землі немає жодної людини, яка б не знала, що за свято - свято Чудотворця Миколая. Прокинувшись зранку цього казкового дня ми дивимось під подушку і шукаємо там подарунок і не важливо чи він величезний чи зовсім маленький. Для нас важливий сам факт, що Миколай про нас не забув!

Вівторок, 20 грудня 2016 15:30
Студенти стоматологічного факультету допомогли Святому Миколаю вітати дітвору

Студенти 7-ї групи 4-го курсу стоматологічного факультету БДМУ разом зі своїм куратором Олександрою Рощук провели благодійний збір коштів для закупівлі подарунків дітям до дня святого Миколая

Вівторок, 20 грудня 2016 14:50
Студенти-медики стали учасниками акції «Врятуй життя дитини»

16 грудня у рамках проведення акції «Врятуй життя дитини»

Вівторок, 20 грудня 2016 14:39
Під час заходу

Вже доброю традицією для співробітників кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» стало проведення благодійних акцій до Дня Святого Миколая.

Вівторок, 20 грудня 2016 14:27
Студенти-стоматологи БДМУ розповіли учням про раціональне харчування

Найкраще досягнення вишу – його достойні студенти. Для викладачів та студентів Буковинського державного медичного університету стало доброю традицією проведення «Уроків здоров’я» для школярів.

Вівторок, 20 грудня 2016 12:55
Стратегія профілактики передачі ВІЛ від матері дитині

Сучасний стан розвитку епідемічного процесу ВІЛ-інфекції у країні характеризується широким поширенням ВІЛ серед різних контингентів населення, в першу чергу серед осіб, які відносяться до груп високого ризику інфікування, серед яких значну долю складають жінки переважно репродуктивного віку.