22 березня

Ластівка І.В.

Понеділок, 06 березня 2017 16:31
Під час заходу

З нагоди Дня народження Володимира Івасюка (03.03.2017) з ініціативи співробітників кафедри іноземних мов (організатори: зав. кафедри, доцент Рак Олександр, старший викладача Бицко Наталія разом зi студентами груп №12/І курс, №15/ІІ курс, №18/І курс медичних факультетів, спеціальності «Медицина») вшанували пам’ять видатного українського композитора і поета.

Понеділок, 06 березня 2017 15:16
Імунітет – небезпечна зброя організму

Імунна система працює як суцільний налагоджений механізм, принципи роботи якого є універсальні та ефективні.

Понеділок, 06 березня 2017 15:10
Імунітет: періоди розвитку

У медицині під імунітетом розуміють прояв спрямованих на збереження сталості внутрішнього середовища захисних реакцій організму проти генетично чужорідних речовин (антигенів).

Понеділок, 06 березня 2017 14:36
Під час заходу

Уроджені вади розвитку – головна причина малюкової смертності в розвинутих країнах світу.

Понеділок, 06 березня 2017 14:28
Наслідки тютюнокуріння для плоду та майбутньої дитини

Тютюнопаління – одна з найбільш давніх залежностей людини, яка на рівні з наркотиками і алкоголем дуже сильно шкодить здоров'ю.

Понеділок, 06 березня 2017 14:19
Психічні захворювання у видатних письменників

Були часи, коли шизофренію і меланхолію вважали джерелом творчості. Наразі багато фактів підтверджують зв’язок між різними видами психічних розладів і геніальністю.