10 лютого

Калуцький І.В.

П'ятниця, 27 січня 2017 13:16
В БДМУ відзначили День Республіки Індія

26 січня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня Республіки Індія.

П'ятниця, 27 січня 2017 13:09
Під час заходу

25 січня у сесійній залі Чернівецької ратуші відбувся інформаційний день «Горизонт 2020: можливості співпраці академічних установ із малим та середнім бізнесом».

Четвер, 26 січня 2017 16:01
Що таке «пташиний грип» і на скільки він небезпечний для людини?

Від пташиного грипу на озері у селі Чортория гинуть лебеді, а в домогосподарствах цього села – свійська птиця. Пташиний грип вбиває лебедів, які зимують на річці Дністер у сусідній Тернопільській області. Природно, що багатьох мешканців нашого краю цікавлять питання поширення цієї недуги, її небезпеки для здоров’я людини, запобігання зараженню тощо.

Середа, 25 січня 2017 12:47
Під час заходу

21 січня з нагоди Дня Соборності України в Чернівецькій музичній школі №2 відбувся благодійний концерт «Весела коляда» для дітей та дорослих, які переїхали до Чернівців зі сходу нашої країни.

Середа, 25 січня 2017 11:22
МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України листом від 24.01.2017 №10/1594 надає роз’яснення щодо особливостей проведення у 2017 році оцінювання стану медичної освіти в Україні у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими.

Вівторок, 24 січня 2017 16:00
БДМУ увійшов до ТОП-3 медичних університетів України за міжнародним рейтингом лабораторії Cybermetrics

Лабораторія Cybermetrics, яка щорічно формує рейтинг Webometrics, оприлюднила рейтинг університетів за кількістю цитувань в Google Scholar (TOP Universities by Google Scholar citations 2016).

Вівторок, 24 січня 2017 13:09
Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”

25 січня о 12-00 в приміщенні сесійної зали Чернівецької міської ради відбудеться Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”: «Горизонт 2020: можливості співпраці академічних установ із малим та середнім бізнесом»