Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Середа, 23 листопада 2016 16:00
Під час заходу

З нагоди 99 річниці народження письменника, літературознавця, громадського та культурного діяча Михайла Григоровича Івасюка викладач кафедри психології та філософії Олеся Павлюк організувала науковий семінар на тему «Життєвий та творчий шлях відомого буковинського письменника М.Г. Івасюка» для студентів 1 курсу спеціальність «Фармація». На захід було запрошено наукового співробітника Меморіального музею В. Івасюка, поетесу Олену Логінову.

Середа, 23 листопада 2016 15:49
Студентка БДМУ отримала диплом з відзнакою на Міжнародній конференції

10-13 листопада у м. Крайова, Румунія. проходила 18 Міжнародна медична конференця студентів.

Середа, 23 листопада 2016 15:32
Під час заходу

17 листопада в рамках глобальної програми «Антибіотики: використовуйте обережно» доцентом кафедри акушерства та гінекології Світланою Косіловою було проведено бесіду із лікарями-слухачами ПАЦ навчання зі спеціальності «Акушерство і гінекологія» на тему «Вплив антибактеріальної терапії на стан плода».

Середа, 23 листопада 2016 15:26
Під час заходу

20 листопада – Міжнародний день педіатра. Саме педіатри оберігають здоров’я наших дітей саме тому, мабуть, їхнє професійне свято співпадає із Всесвітнім днем дитини.

Середа, 23 листопада 2016 15:12
BIMCO 2017

5-7 квітня 2017 року на базі БДМУ відбудеться ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» BIMCO 2017.

Вівторок, 22 листопада 2016 15:49
Під час заходу

Упродовж трьох днів молоді науковці провідних університетів України поглиблювали навики професійної комунікації англійською мовою в сфері наукових досліджень під час тренінгових семінарів «Researcher Connect» організованих Британською Радою в Україні (British Council Ukraine).

Вівторок, 22 листопада 2016 15:37
Під час акції

З ініціативи співробітників кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ була проведена санітарно-просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби проти тютюнокуріння.