Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Випускники БДМУ 2002 року зустрілися у стінах рідної Альма-матер

П'ятниця, 02 листопада 2012 02:00

2 листопада майже 200 випускників Буковинського державного медичного університету 2002 року зустрілися у палаці “Академічний”, щоб відсвяткувати перший 10-річний ювілей після завершення навчання. Ведучими вечора від випускників були Заволович Аліна, доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства та Олександр Гараздюк, доцент кафедри внутрішньої медицини БДМУ, від теперішнього студентства – Анастасія Сивокоровська.

До випускників з словами вітання звернувся доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який провів короткий екскурс історією вишу та розповів про нові досягнення. Також Ігор Васильович запросив усіх присутніх вступати до громадського обєднання “Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету”.

До слів вітання також долучилися професор Василь Пішак, доцент Володимир Глубоченко, к.м.н. Віктор Гордієнко.Від випускників своїх однокурсників та одногрупників привітали Олексій Корняков, Ірина Лазук та Вікторія Товстуха. Студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” подарували присутнім чудові вокальні, інструментальні та хореографічні номери.

Прочитано 862 разів Останнє редагування Субота, 01 грудня 2012 01:38